Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll, mint fegyver!...

Az agykontroll, mint fegyver! Lehetséges?

Figyelt kérdés
ismerek néhány embert, aki azért akar agykontrollal foglalkozni, hogy egy másik embert tönkretegyen. ez lehetséges?
2012. máj. 10. 23:41
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Az agykontrollhoz tartozik a telepátia is amit, ha elég magas szintre fejlesztesz akkor sok mindent el tudsz vele érni. A fantáziádra bízom. Ez egy kis ízelítő, én is agykontrollos vagyok, de nagyon kezdő. Viszont, ha ilyen könnyen elértem ilyet kezdő létemre akkor vagy nagyon nagy érzékem van az agykontrollhoz, vagy csak egyszerűen ez egy alap szinten lehetséges:

Sziasztok!

Mivel még nem találtam ehhez hasonló topicot ebben a fórumban, ezért gondoltam gyorsan csinálok egyet, mivel engem is elkezdett érdekelni az ezotéria fortélyai. Eddig engem sem nagyon érdekelt, de olyan sikereket tapasztaltam az agykontroll terén amiket életemben nem hittem volna.

Pontosan a telepátiához kapcsolódik, a neve szubjektív üzenetküldés. Annyit takar, hogy az éjszaka folyamán üzenetet küldesz egy általad kiválasztott személynek. Igen érdekesen hangzik főleg hihetetlennek, de ne feledjétek én is szkeptikus voltam, majd megpróbáltam ezt az üzenetküldést, végül is nem veszíthetek vele semmit.

Nekem nagyjából elsőre sikerült a művelet(majd később leírom pontosan mi az), de nem voltam benne biztos, hogy az illető megkapta-e az üzenetet. Őszintén szólva nem is érdekelt, mint mondtam nem hittem az ilyesmiben. Más napra megcsinálta azt amit én előzőleg kértem tőle, amit nem írok le mi volt az, de szinte hihetetlennek tartottam, hogy pont ő, pont ezt megcsinálná és lássatok csodát sikerült. Nagyon meglepődtem azóta folyamatos sikereim vannak ilyen téren.

Volt, hogy az illető velem álmodott pedig elég távol állunk egymástól..

Persze ez a topic nem csak agykontrollról szól, hanem az ezotéria összes ágáról, szóval, ha valamit szeretnél kérdezni, vagy mondani, megosztani tapasztalataid, csak nyugodtan tedd meg. Üdv.

2012. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
ez nagyon veszélyesnek hangzik így. lehet valahogy védekezni ellene?
2012. máj. 12. 22:09
 13/22 anonim válasza:
Ezt így látatlanba elég nehéz megmondani, persze mindenre megvan a megoldás. Kicsit bővebb információt, ha tudnék a helyzetről talán többet tudnék segíteni, de mint mondtam én sem vagyok profi ebben a témában. Üdv.
2012. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
azért olyat ne mondjunk hogy akarat ellenére. biztos nem egy lehetetlen dolgot kértél tőle, ha azt kérted volna ugorjon le a 10.-ről akármilyen jól üzensz nem fog leugrani, mivel ott van benne a szabad akarat, és a saját tudata ami lekorlátozza hogy ilyet tegyen
2012. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Akkor én éjjel ellátogatok Britney Spearshez és viszek neki speckó ajándákot :D.
2012. máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az agy elég rejtélyes hej az emberek az agynak nagyok kicsi részét értik és fedezték fel !
2012. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Abban mi a logika, hogy ha jóra használod, az könnyen tanulható, de ha rosszra, ahhoz sokat kell tanulni? Ha működne, ugyanaz kellene mindkettőhöz. Eleve szubjektív, hogy kinek mi a jó. Ha az illető nem akarja azt a valamit, úgysem teszi meg, az életbe soha nem veszed rá, akkor sem, ha szerinted jó. Rosszra meg nem lehet használni. Ha lehetne, akkor úgy kb. a 6. világháborúnál tartanánk.

Ha negatívra akarod használni, 1: nem sikerül, vagy 2: visszaüt.

2012. máj. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

elméletileg lehet vizualizálni azt is, hogy mással hogyan történjen egy adott rossz dolog, vagy hogy valami konkrét dolog nem sikerül neki, pl. elképzelni ahogy rossz vizsgatételt húz, elesik, kiszakad a ruhája, elejt valamit, lezuhan a repülővel nyaraláskor, de én még nem próbáltam.

Ha lehetne, apolitikusok aaz ellenfél országának titkosszolgálati tagjai által vizualizáslz eseményektől hullanának mint a legyek, nem?

2012. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Röviden, össze foglalva innen utána járhatsz:

Drábik János - Tudatmódosítás, az agy megerőszakolása

Könyv:

[link]


[link]


Videó:

[link]

2012. máj. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Agykontroll alatt a gondolat olvasása majd később annak módosítása által lehetséges más embereket mozgásra bírni ezáltal öngyilkosságra ,gyilkosságra kényszeríteni.
2012. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!