Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll, mint fegyver!...

Az agykontroll, mint fegyver! Lehetséges?

Figyelt kérdés
ismerek néhány embert, aki azért akar agykontrollal foglalkozni, hogy egy másik embert tönkretegyen. ez lehetséges?
2012. máj. 10. 23:41
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Nem, nem lehet, úristen...!

Az agykontroll olyan mint amikor ülsz a buszon, próbálsz aludni, de igyekszel mégsem bealudni mert 10 perc és szállsz, ennyi...!

2012. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

NEM, NEM, NEM! Tapasztalt agykontrollos vagyok. A dolog lényege az, hogy pozitívan gondolkozz. Mivel az agyad úgy működik, mint egy számítógép, te magad is tudod "programozni". Ha pozitív dolgokat "mondasz" neki, az agyad elhiszi, hogy úgy van.

(Ellenpélda erre: amikor kicsik voltatok, sosem mondott anyukátok olyat, hogy: "El ne törd azt a poharat!", vagy "Úgyis összetöröd, mert nem tudsz vigyázni!"? És mi történt? Eltörtétek. Na, ezen az elven működik az agykontroll is.)


A szubjektív üzenetküldés pedig, amiről szó volt, a következő: amikor a másik a legfogékonyabb erre, te a tudatalattijának küldesz üzenetet. Az már a felettes én, vagyis a tudatos én "döntésén" múlik, hogy az illető agyában a te üzeneted megjelenik-e konkrét gondolatként. És mégis kinek a felettes énje közvetítene bármilyen ártó szándék hatására olyan gondolatot az agyába, mint például "legyél öngyilkos" vagy "nyírd ki X. Y-T"?! Ugyan már. Az egyén szabad akaratát NEM LEHET befolyásolni semmilyen mentális technikával.


Persze meg lehet próbálni az agykontrollt rosszra használni, de nem fog sikerülni, mert ha rosszat kívánsz valakinek, a te gondolataid is negatívak. :)

Ilyen elcseszett próbálkozásokkal maximum egy rossz álmot tudsz okozni az illetőnek, amire jó eséllyel nem is fog emlékezni ébredés után. :)

2012. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!