Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miket vonzottatok már be...

Miket vonzottatok már be magatoknak a "Kérd és megadatik" segítségével?

Figyelt kérdés
Ha lehet konkrét példákat vagy élményeket mondjatok! :)
2012. máj. 13. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Pl.: Munkahelyet, az előzőt és a mostanit is.

Az előzőn már elég negatívak voltak a kilátásaim, ezért egyik reggel egy kis imával, hálaadással, és fohásszal kértem egy új lehetőséget. Szinte bele is aludtam. Aztán miután épp indultam el otthonról megláttam az aznapi újságot, kinyitottam az álláshirdetéseknél, és pont láttam egy nekem való állást. Gondoltam, ez biztos egy jel, jelentkeztem és fel is vettek.

De bőséget, útmutatást és egyéb általános dolgokat is szoktam, és hidd el működik. Sokszor már érzem mi lesz a következő lépés az életemben, de nem félek változtatni.


Akit érdekel annak ajánlom Florence Scovel Shinn könyveit. A karmának nincs humorérzéke különösen jó.

2012. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom mondani h működik mert rengeteg dolgot lehet így elérni tényleg igaz az a mondás h csak akarva lehet mindent csinálni ha vmi nagyon kell akkor meglesz legyen az bármi de személyes céljaidat kell szolgálni és nem azon agyalni h melyik szigetre mennél nyaralni az 5ös lottóból....
2012. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Tűzvész, jégeső, csőrepedés.
2012. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A szigetes nyaralás is személyes cél! :) Csak nem biztos, hogy az ötös lottó nyereményéből valósul meg.

Én speciel a páromat vonzottam be, gyakorlati helyet(pont olyat amit akartam), fogfehérítést(ingyen), 2 hét alatt pedig több tízezret nyertem, meg egy plédet. :) Félelmetes, de mindezek akkor történtek mikor vonzottam, ha nem csinálom nem is sikerülnek így a dolgaim. Valóban működik, a sok hitetlen ember nem tudja a lényeget, nem a Vonzás törvényében kell hinni, nem a Titok című könyvben vagy bármelyik másikban, hanem önmagában és azokban a dolgokban amiket meg akar kapni!

2012. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy White Castle burgert. 5 perc alatt vehettem egy ilyet. Tudod miért? Mert nem szívok füvet. Így hát nem téritett el egy csomó fura véletlen, mert nem voltam elszállva.
2012. máj. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Én spec semmit.

viszont így meggyőződhettem róla, hogy nekem tényleg semmi se sikerül.

2012. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Ruhákat. Méghozzá nagyon jó és drága ruhákat. Fiúkat. Élethelyzeteket. Barátokat. Lehetőségeket. Nem mindig kapcsoltam rögtön, hogy 'á, ez az, kértem és megérkezett!', hiszen néha álruhában jönnek a dolgok, de mostanában már ösztönösen odafigyelek egy pillanatra mindenre ami történik, és konstatálom, hogy 'jé, ezt én kértem!', és olyan is van, hogy észreveszem, hogy elindultam egy vágyam megvalósításának az útján.
2012. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!