Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » TUdnátok tippeket mondani,...

TUdnátok tippeket mondani, hogy lehet javítani ezeket a problémákat agykontoroll segítségével?

Figyelt kérdés

-nyugodtságra

-hogy ne legyek olyan ideges típus / pillantok alatt eltud duranni az agyam/

-tanulásra


2012. febr. 18. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha KOS a csillagjegyed, nincs gyógyír. Ám gyógyszer xanax.

Bár csak pozitivan kéne gondolkodnod, és amin felhuzod magad ,azzal ne a világvégét éld meg, hanem egy új életet :)

2012. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj le alfába (ez fontos, mivel ilyenkor felerősödik a hatása), mondj megerősítő szövegeket, ezt Te találod ki (pl. nyugodt vagyok, tökéletes tanuló vagyok stb.), fontos, hogy JELEN időbe mond, és képzeld el. Tehát képzeld el, és azt is hogy milyen érzés megy át rajtad mikor nyugodt vagy. Minden reggel és este ezt érdemes megcsinálni.
2012. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Én kos vagyok csillagjegyem szerint, és én is ilyen vagyok sajnos

2012. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

arra lennék még kíváncsi, hogy hogy lehet könnyen elérni az alfa állapotot?

2012. febr. 18. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:

19:51 A helyembe ne írj, mert én BAK vagyok, és lusta.

A KOS ok meg agresszivak

2012. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nyugodtság: képzelj el egy üres teret, ahonnan mindent kizárz, csak te vagy ott, és nem engedsz be oda senkit! Nincs semmi, csak te!


Tanulás: olvasgass telefonkönyvet, az javítja a memóriát; mindent kapcsolj valamihez, értelmezz.

2012. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem gyakorolj a nap különböző szakaszában 10-10-1
2012. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Diavolino44 ***** válasza:

idiot computer!

Szerintem gyakorolj minden nap 10-10-10 percet, különböző napszakokban. De ha lehet Xanaxhoz ne nyúlj, s felejtsd el a csillagjegyeket is! Nem azért mert nem működnek, hanem nem hinném a problémáidra ez lenne a gyógyír.


Sokat tud segíteni az önkontroll megtartásában a sport.

2012. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!