Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mellnövelés agykontrollal?

Mellnövelés agykontrollal?

Figyelt kérdés

Egy kosármérettel nagyon melleket szeretnék, úgy érzem ez szükséges még, hogy minden mellett, ebben is teljes értékű nőnek érezzem magam.

Pozitív élményeket várok, melyek biztatást adhatnak! :)



2012. máj. 17. 20:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam tanfolyamra és eléggé hiszek is agy agykontrollban. De az biztos, hogy a melled nem fog megnőni tőle. A genetikát nem tudod felülírni. Hiába programozod, hogy legyen egy 3. kezed, az sem fog összejönni.

Inkább programozd, hogy elégedett leszel a testeddel, és jó érzéssel tölt el, amikor a melledre nézel. Ennek van értelme. A "növesztésnek" nincs, mert biztos a kudarc, és az csak el fog bizonytalanítani abban, hogy ér-e valamit az agykontroll. Pedig nem az agykontrollal van baj, hanem irreális célt tűztél ki. Azt pedig ugye elmondják a tanfolyamon, hogy irreális dolgokat nem lehet elérni vele.

2012. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Mellméretet kétféleképpen növelhetsz:

1. hízás

2. mellnagyobbítás művi beavatkozással

2012. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
A mellnövelés irreális? A tanfolyamon-ha jól tudom-olyanról is beszámolnak, hogy daganatot tüntettek el, stb. Akkor miért ne lehetne ez egy releváns dolog?
2012. máj. 17. 21:05
 4/31 Atlanta ***** válasza:
38%
a dns meghatarozza neked mekkora legye ezt kenyszerrel modositani veszejes. Nem a mell mereteddel van a bibi hanem a szemelyesegedben levo komplexussal. Ne a melleddel akarj vonzo lenni mert barmit elersz ezzel az nem lessz maradando. mindig van szebb es nagyobb mell. Inkabb gyozd le a komplexusod
2012. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Salx Narval ***** válasza:
92%
A "kerekecske, gombocskát" próbáltad már?:D Ne butáskodj, hogy hiheted, hogy megnő ettől a melled. Szerintem is el kell fogadnod magad, olyannak amilyen vagy.
2012. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
60%

Ha figyeltél volna, megértetted volna, hogy betegséget eltüntetni lehet (ezeket a betegségeket általában magunknak okozzuk, tehát meg tudjuk változtatni az állapotot), mellet növelni meg nem, mert az egy természetes állapot. Mellesleg az is elhangzott, hogy betegség esetén is KIEGÉSZÍTŐ kezelés az öngyógyítás, tehát az orvosi segítség mellett végzendő.

Első

2012. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ja, látom te se voltál tanfolyamon. Akkor miről beszélünk?
2012. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Szeretem az ilyen magas lóról beszélő emberek stílusát, amikor hangot adnak földhöz ragadottságuknak! Inkább élek álomvilágban, minthogy 'realista' jelzővel illessem magam, miközben pusztán korlátolt és pesszimista vagyok.
2012. máj. 17. 21:48
 9/31 anonim ***** válasza:

vigyázz az ilyenekkel, lehet, hogy hiszel benne, és esetleg pozitív élménybeszámolókat hallottál, de figyelmeztetnélek, hogy legtöbbször átvernek

nem mondom, hogy ne hidd el, nem kell mindenkinek "realistának" lenni, csak figyelj oda mire adsz ki pénzt


egyébként, ha ezen kívül már mindenben teljes értékű nőnek érzed magad, akkor ezen igazán túltehetnéd magad :D

2012. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 rajcziz ***** válasza:
A tanfolyamon volt szó egy ilyen megtörtént esetről. Azzal azonban egyetértek, hogy inkább azt kellene programoznod, hogy megelégedsz önmagaddal. Ha emiatt nem érzed magad teljes értékű nőnek, akkor ott már hiba van.
2012. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!