Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Már régóta keresem az igaz...

Már régóta keresem az igaz szerelmet. Lehetséges megtalálnom agykontroll segítségével?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan?

2012. máj. 28. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ehhez kérd ki egy tapasztalt boszorkány véleményét, és igen szerintem eltudod érni ezt ezúton is.
2012. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vizualizálással nem, de ha pozitív vagy, magabiztos akkor találsz szerelmet. Az sem hátrány, ha "saját vallásodból" választasz párt, mert ott elvárás, hogy örökké együtt legyetek, és ha boldog az ember, ha nem, elhiteti magával, hogy nem is lehetne neki jobb az örökkévalóságig is tovább. Láttam már ilyet. Mosolygó emberek, akik belül szenvednek.
2012. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy igaz szerelem.Egymáshoz való ragaszkodás,elfogadás,megbékélés az van,de igaz szerelem nem létezik.Azt csak valaki kitalálta,pl.:az amerikai filmesek
2012. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Facebookon kell keresni
2012. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig akkor bukkansz rá, amikor a legkevésbé keresed :)
2012. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nekem sikerült!

Egész egyszerűen annyit kell tenned, hogy jól érzed magad a bőrödben egyedül. Ezek után én írtam egy listát, hogy milyen férfit képzelek el magam mellett: külső és belső tulajdonságok egyaránt. Ez lehet bármilyen részletes, bármilyen hosszú. Aztán könyveld el, hogy egy ilyen pasi fog eljönni. Éld tovább az életed, néha esetleg előveheted a listát, olvasgathatod, álmodozhatsz, vizualizáld, érezd át, ess transzba tőle! Isteni érzés :D

Az én esetemben úgy volt, hogy alig vettem elő a listát. Elérkezett a pasi az életembe, és fél évig csak kerülgettük egymást...tudtam jól, hogy ő engem akar, de én még nem voltam magamban biztos, h kell-e nekem egy új kapcsolat. Aztán egészen 'véletlenül' kezembe került a lista hosszú idő óta...és láttam, hogy kb 90%-os egyezés van! Ezek után nem volt kérdés. Minden a lehető legjobban alakult. Ennek már másfél éve. :)

Sok sikert!

2012. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!