Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehetséges agykontroll...

Hogyan lehetséges agykontroll segítségével "beprogramozni" vizsgakérdéseket?

Figyelt kérdés
Több olyan sikertörténetet is olvastam, amiben olyan tételcímeket, kérdéseket kaptak, amiket korábban agykontroll segítségével programoztak. Mi ennek a módja? Még sosem voltam agykontroll tanfolyamon, őszre tervezem, de már olvastam róla sokat és nyitott vagyok rá.
2012. máj. 31. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nos szerintem olyan hogy"agykontroll" nem nagyon van maximum hipnozis által modositot gondolkodás mod de az is csak akkor müködik hogy ha az embert lehet hipnotizálni mert nem mindenkinél müködik a dolog.
2012. máj. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokat gondolsz rá, aztán vagy bejön vagy nem.
2012. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Nincs olyan, hogy beprogramozod, és pont az húzod. Aki azt mondja, vagy épp szerencséje volt, és a legkönnyebb tételt kihúzta, vagy hazudik. Nem kell mindent elhinni. Egyet tehetsz. Tanulsz. Ez a biztos, olyanban pedig ne reménykedj, ami nem létezik.
2012. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legokosabb, hogy tanulsz. A legbutább, ha elkezdesz bevásárolni ilyen mesekönyveket meg fizetsz is másoknak azért, hogy megtanítsanak tanulni, miközben az veleszületett képességed. Talán csak motiválnod kellene magad, hogy ülj le a seggedre és tanulj is.
2012. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Tisztában vagyok vele, hogy a tanulás a legfontosabb a vizsgára készülésben, másképp nemigen lehetnék végzős egyetemista. Csak eddig mindig a legszerencsétlenebb tételeket, kérdéseket kaptam, amiket mivel tanultam azért meg tudtam válaszolni sikerrel, de olyan boldog lennék, ha egyszer végre olyat mondhatnék el, aminek a megtanulása élvezetes volt.:)
2012. máj. 31. 10:43
 6/8 anonim válasza:
agykontrollal lehet nem tudod befolyásolni azt hogy melyik kérdést húzod de viszont könnyebben tudsz tanulni.
2012. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy hívják hogy zőldhasú, ha eleget adsz a vizsgabiztosnak akkor megkapod azokat a tételeket.
2012. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt, hogy egy vizsgán az első két tétel valamelyikét akartam húzni és bejött. Egy másik vizsgán az egyik szaktársam folyamatosan azon aggódott, hogy NE egy bizonyos tételt húzzon ki, és pont belehúzott.


Szóval lehet csupán a véletlen műve, de azért érdemes kipróbálni, hátha bejön! :D

2012. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!