Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez elég érdekes szerintetek...

Ez elég érdekes szerintetek miért van?

Figyelt kérdés
Kezdőként elkezdett érdekelni az agykontroll majd el is kezdtem a szubjektív üzenetküldést egy nőnek akibe szerelmes vagyok. Az a legérdekesebb, hogy amióta ezt elkezdtem, mindig felkelek éjszaka, pedig én nagyon mély alvó vagyok és még életemben nem keltem fel csak úgy az éjszaka közepén. Azóta amióta küldök neki, még amikor nem is küldök mindig felkelek. Ja és miután felkelek visszaalszom és utána róla álmodok. Majdnem minden egyes éjjel. Szerintetek miért van ez? Csak hozzáértők válaszát várom! Köszönöm!

2012. máj. 25. 18:25
 1/6 x) ***** válasza:
Mert szereted őt és állandóan rá gondolsz, ezért álmodsz róla. :)
2012. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaz. Mert szereted őt, vágysz rá + hinni akarsz benne, hogy az "üzenetküldéssel" majd elérsz valamit. Ezért lehet az, hogy mostanában fel is kelsz. Nem nyugodt az éjszakád, foglalkoztat, izgat, hogy sikerrel jársz-e az agykontrollal, be tudod e "fogni" őt. Az álmok pedig a vágyaid tárgyából táplálkoznak.
2012. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
figyeld meg mit érzel amikor így fölébredsz. jó vagy rossz érzés kap el.
2012. máj. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
be vagy kattanva
2012. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szubjektív üzenetküldésnél van az a módszer, hogy az ember elalvás előtt "lemegy a szintjére", azaz meditál, és beprogramozza (vagyis elképzeli), hogy akkor ébred fel, amikor az illető, akinek szubjektív üzenetet szeretne küldeni, a legfogékonyabb állapotban van az üzenet vételére. Talán annyira vágysz rá, hogy a tudatalattid lehetővé teszi a hatásosabb szubjektív üzenetküldést. Ha legközelebb is felébredsz az éjszaka közepén, ülj fel az ágyadban (mert ha fekszel, esélyes, hogy bealszol - mint tudod is) és üzenj neki, vagyis képzeld el, ahogy beszélgetsz vele, éld bele magad, mert a leghatásosabban úgy vonzhatsz be az életedbe bármit, ha beleéled magad, érzések társulnak egy puszta elképzelt beszélgetéshez is, vagy csak cselekményhez. Sok sikert hozzá, remélem, összejössz vele... :)
2012. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 yossarian44 ***** válasza:
46%
A probléma az, hogy reménytelenül szerelmes vagy. Ezért folyamodsz kétségbeesett eszközökhöz - sok sikert a hókuszpókuszhoz - ezért nem bírsz aludni, ezért álmodsz vele...
2012. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!