Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Be tudok-e lépni valakinek az...

Be tudok-e lépni valakinek az álmába?

Figyelt kérdés
Csak olyanoktól várom a válaszokat,akik tapasztaltak már ilyent,esetleg átélték(ha lehetséges ez egyáltalán?) valamint foglalkoznak a spiritualitással és tapasztaltak már valamilyen szinten.köszönöm,:)
2012. júl. 16. 18:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Más álmába nem tudsz belépni, viszont ilyet lehet csinálni, ezt most találtam ki: este mikor alszol és a másik fél is alszik, akkor át kell, hogy menjél tudatos álmodásba. Ezután elképzeled azt a személyt, hogy ott van, megpróbálod az álmodba behúzni a lelkét. És valóban ott lesz. Persze ez kezdőknek nem sikerül.
2012. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem kipróbálni akarom.csak kiváncsi vagyok:)
2012. júl. 16. 18:35
 3/18 anonim ***** válasza:
38%

Nem bizonyított, de nagy valószínüsége van, hogy lehetetlen. Az álmok a fejedben játszódnak le.


Eleve tudatosan kéne álmodnod ehhez egyébként is, amihez biztos lusta vagy, hogy megtanuld.

2012. júl. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok lusta.csak attól félek,hogy ugye ha rémálmom van akkor meg mit csinálok?!meg olvastam olyat is,hogy a tudatos álmodásnak veszélye az alvásparalízis,ami nem kellemes dolog.már ha igaz ez.
2012. júl. 16. 20:36
 5/18 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha tudatos álmodás közben jön a rémálom. Mivel tudod, h úgy is csak álom, könnyebb szembeszállni vele :) Ha találkozol eggyel, állj elé és kérdezd meg tőle, h mit akar... azonnal jámbor lesz és talán még lelki dolgokban is segít. Az alvásparalízis meg... én nem előfordulhat ez tény (azokkal is akik nem próbálkoznak ilyenekkel), de ha felkészülsz rá, akkor nem lesz olyan vészes, mivel ismered a tüneteit, a teendőket és h egyhamar vége az egésznek... addig is relaxálsz.
2012. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
bocsi, benne maradt az 'én nem', mert félig töröltem ki a mondatot, azt ne olvasd bele :D
2012. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2012. júl. 16. 23:23
 8/18 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam itt a gyk-n, egy kérdést, hogy egy srác tudatosan álmodott, és a haverjával találkozott.

Mikor pedig el mesélte, a haverjának, hogy látta az álmában, megdöbbentek mivel a másik is azt mondta hogy ugyan azt álmodta és ugyan ott találkoztak... :)

Ha kicsit zavaros sry

2012. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hűűha:D na ez érdekes.nem zavaros én megértettem:D
2012. júl. 17. 01:39
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Az álmok az asztrális világban történnek, mivel szinte minden este oda térsz át, ezért igen, lehetséges belépni valakinek az álmába.

Én tudatosan álmodom, nagyon hosszú ideje és egyszer sem volt alvásparalízisem. Nem tudom ki találta ki, hogy veszéllyel jár a tudatos álmodás, de ha az ember gyakorol apránként halad, akkor baja nem lesz. A rém álomból fel lehet ébredni, vagy megváltoztatni.

Minden gyakorlás kérdése.

2012. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!