Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Odaadtam valakinek évekkel...

Nati741 kérdése:

Odaadtam valakinek évekkel ezelőtt egy eszközt amit nem adott vissza. Elfelejtettem azt, hogy ki volt az. Hogyan tudnék visszaemlékezni arra, hogy ki volt az? Van erre valamilyen módszer? Mondjuk disznóság az, hogy magától nem hozta vissza

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 11:51
 1/6 anonim válasza:
54%
Szerintem mindegy, mekkora a táskád! :) Még akkor sem kellemetlen, ha elegánsabb helyre mentek. Ha csinos a táskád, és nem pl. egy hátizsák, akkor szerintem nincs vele probléma!
2012. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem számít a táska mérete. Sokkal inkább az, milyen lekvárt teszel a tésztára a végén.
2012. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek meg milyen válaszok???-_-
2012. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az első válaszoló nem ide szánta a választ? Egyszer velem is előfordult, mert olyan gyorsan váltogattam az ablakokat, hogy a végén nem oda írtam, ahova kellett volna :-)))

Kérdező: Szerintem próbáld meg az ingát. Nekem néha szokott segíteni, hogy előhozzam az emlékeim.

2012. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első szerintem is csak elnézte az ablakot, a második meg rátett egy lapáttal. :DD


Kérdező: azt is megpróbálhatod, hogy először is leszűkíted, hogy időben ez mikor lehetett. Utána nézd meg, mit csináltál akkoriban, kivel tartottad a kapcsolatot, azok közül kit érdekelhetett az a kütyü. Amikor kölcsönadtad, elvihetted-e magaddal vagy érte jöttek. Ha elvitted, és esetleg nagy, nehéz, akkor milyen útvonalon szenvedted végig magad vele. Vagy akár csak az, hogy melyik zsebedbe raktad. Ha érte jöttek, akkor ki szokott egyáltalán átugrani hozzád. Segítettél-e kivinni, beraktad-e zacsiba, stb. Minden apró részlet segíthet, hogy beugorjon. :)

2012. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Oké, bocs, jövő héten visszaviszem.

Pedig már nagyon megszoktam.


Lekvárostáska :)

2012. febr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!