Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Gyorstanulásra lenne szükségem...

Gyorstanulásra lenne szükségem, GYORSAN! (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Nem rég fejeztem be a Silva féle AK könyv olvasását, tehát nem vagyok tapasztalt e téren. Alfába gond nélkül lemegyek pár perc alatt. A helyzet az, hogy 3 hét mulva vizsgám lesz, és nem tudok semmit sem az anyagból. Tudni szeretném, mennyire jó a könyv által leírt diktafonos technika, vagy ha nektek van saját módszeretek, ötletetek, szívesen fogadom.

2012. aug. 1. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Úristen! Inkább tanuljál, ne ilyen hülyeségeket alkalmazz, mert így bukta lesz.
2012. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 tantárgyból lesz a pótvizsgám 3 hét múlva, és még nem tanultam semmit... én majd most a tudatos álmodást fogom megpróbálni, tehát hogy elolvasod az egész tananyagot, amit szeretnél megtanulni, ha kell az egész tankönyvet, és ugye minden eltárolódik a tudatalattiban. Tudatos álmodásnál ezt fogjuk előhívni, és ezt fogjuk áthelyezni a közvetlen memóriába. Vagyis én ezt a módszert találtam most ki magamnak..
2012. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 AU
2012. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második, énis TÁ-ra készülök, lehet működik amit leírtál.
2012. aug. 1. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd ha kipróbáltad írj PM-be meg. Szerintem működhet.
2012. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
3 hét alatt bármilyen vizsgára fel lehet készülni, ha nem vagy teljesen hülye a témához. Jó nyelv vizsgára az azért más mert egy nyelvet nem lehet megtanulni ennyi idő alatt, de egyetemen nem volt egy olyan vizsgám (egy tárgy) se amire egy hétnél többet tanultam volna.
2012. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2012. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!