Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki mit gondol a szellemidézésr...

Ki mit gondol a szellemidézésről? Szükségem lenne egy szellem segítségére de nem sikerül megidézni őket. SEGÍT VALAKI?

Figyelt kérdés
Szerintetek létetnek szellemek? Én szentül hiszem hogy igen. Már próbáltam idézni korábban,de nem jártam sikerrel. Talán az aurámmal van baj? Vagy azzal ahogy idézek? Nagyon fontos lenne hogy sikerüljön. Szükségem lenne a szellemek segítségére de ha nem tudom megidézni őket akkor a segítségüket sem kapom meg. Vagy igen? Ha valakinek van ötlete vagy szeretne segíteni az a PRIVÁT ÜZENET gombra klikkeljen!!! Előre is köszi. :)
2012. júl. 15. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
gondolom arra még nem gondoltál, hogy esetleg azért nem sikerül megidézned, mert nem léteznek szellemek...
2012. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Inkább egy élő ember segítségét kérd,mint ilyen babonákban higgy! Szellemek nincsenek és nem is segítenek senkinek!
2012. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyedül ne idézz szellemet!! Inkább imátkozz Istenhez.
2012. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 chrishu ***** válasza:
Persze aztán rádszáll egy démon és megöl...
2012. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szellemidézés veszélyes. Mivel bármilyen is a szellem azt sértésnek veszi, hogy nyugodt helyén is b*szogassák az élők. Ezt csak marhára indokolt esetben! Számára ez olyan, mintha te elmenekültél Magyarországról a mai gazdasági helyzet miatt és fenyegetnének, hogy azonnal visszajönni mert ez és ez lesz.

Érted???

2012. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 HotChoc válasza:
Jól mondta egy előttem szóló. Hozzá nem értő (kontár) SOHA ne idézzen egyedül szellemet! Beláthatatlan következményekkel járhat. Hacsak nem szeretnéd, hogy a hely, ahol megidézted őket, 'átjáróhellyé' váljon. Inkább-helyesen mondta a 3.-imádkozz Istenhez.
2012. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Már nem azért de most nem hiszem hogy segíteni fog és nem tudom milyen elmebeteg akarja hogy egy szellem segítsen neki

mert nem hogy nem segít de még nem hogy segíteni nem fog hanem ott helyben meg fogsz halni.Ha egyáltalán léteznek...

2012. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is nincsenek szellemek a valóságban. Másodszor csak átutazók vannak mint holt lelke és az első percben elindulnak a Fény felé!


A szellemidézés először is tiszteletlenség a holtak miatt.

Másodszor nagyon veszélyes játék, mert a világ minden sarkában meghal egy-egy pszichopata akiknek durva, érzelem nélküli a lelkük is s egy ideig ide-oda csapódnak, mert félnek elindulni. Ha egy ilyen abnormális érzékeli ezt a buta babonaságon alapuló kísérletezgetést akkor megjelenhet és beleavatkozhat valakinek a tudatába a fejébe nyúlhat a szívébe bárhová amilyen volt életében és az illető vagy elmebeteggé válhat vagy nagyon komoly beteggé amitől idő előtt meghalhat!!!!!!!

2012. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!