Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontorll segítségével...

Agykontorll segítségével előhívható az a tudás, ami egykor valamilyen dogára/érettségire megtanultunk, de elfelejtettük? Ezután használható lesz ez a tudás?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 16:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
mi a fa*sz nak járnak ide olyan emberek le pontozni kik nem hisznek ebben ?
2012. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%

11/ a stílusod fenomenális!


A kérdés az volt előhívható-e amit feledtünk?


Tehát ebbe benne van a nem hiszem is-- de ha már valaki kérdez, azt gondolom nem árt felvilágosítani arról se hogy micsoda eszement fantazmagória az agykontroll.


Egyébként előhívni úgy lehet a régen tanultakat, hogy előveszem azokat a könyveket amelyek a kérdésre vonatkoznak és átolvassuk ismét.


az agykontrollról pedig annyit, hogy a legtöbb esetben a delikvensek nem végzik úgy ahogy a tanfolyamokon tanítják. Mert ahhoz türelem kell. tehát általában abba hagyják otthon a gyakorlását. Szerencsére, mert hosszútávon ártalmas a gondolkodásra ez az eszement visszafelé számolás-- lelassítja a gondolatok áramlását az agynak egy- egy részén kórosan-- tehát épp ezért nem alkalmas valaminek a felidézésére.


Sok képtelenséget tanítanak mostanában az EZO sok és az ilyen jött-ment okoskodók, terméseztessen nem kis bevételért, akik amerikásból behozták a Sylva féle marhaságot, vagy a buddhista állítólagos-GURU mediáció marhaságait.

2012. aug. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Nem értem egészen mért vagy ennyire ezellen a módszerek ellen? Van vele kapcsolatban negatív tapasztalatod?

Szerintem még mindig jobb, mint gyógyszerekkel szennyezni a szervezetünktet. Mindenképpen érdemes esélyt adni neki. Ez igazából hit kérdése. Teljesen mindegy, hogy kiben miben hiszünk, csak az kell hogy legyen hitünk. Nem hiába, hogy a vallássosság is rengeteg embert átsegítített már gondokon.

A meditáció és az agykontroll közt vélek felvedezni némi hasonlóságot, ez utóbbi talán tudományosabb, a másik spirituálisabb. De egyébként az agykontroll bizonyítottan működik. Te pl. abban sem hiszel, hogy tudatos álomban jobban megismerheted magad, a tudatalattidon keresztül? Amúgy pedig egyénfüggő, hogy ki mitől lesz elmebajos. Vagy ez, vagy épp a stressz miatt lesz skizofrén, és/vagy öngyilkos, akkor nem mindegy? És mért fáj az ha más hisze ebben? Mi sem ktünk bele a te nézeteidbe.

2012. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem köttök bele? Te talán nem, de sokan sírnak itt.
2012. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
31%

Tudod 13/ amikor be-hozták" kis hazánkba ezt a marhaságot, és általában minden marhaságot a hindu meditációs könyveket és egyéb zagyvalékot.Azonnal megvettem "89-es év körül valahogy. S szokásomhoz híven ki is próbáltam. Függetlenül attól hogy amerikásból vagy a Gangesz partjáról hozták be.


ezért tudom hogy baromság ez is az is csak is üzlet.


A hitről pedig annyit, nem az agykontroll nem a meditáció, s nem az isten, se nem a Mária segíti az embert se emlékezni, se meggyógyulni.


Ha nem hogy az ember önmagára is szakít időt és önmagába befele is figyel, várja a csodát miközben a szerveire koncentrál -- gondolja meggyógyul a májam meggyógyulok, megtanulom, koncentrálok.stbstb..


Vagy is kiszakad a valóság rohanásából, önmagára figyel a saját belsőre figyel a saját életerejére-- vagy is a Saját TUDATA a saját LELKE gyógyítja meg ha szakít önmagára időt.


az agykontroll abban merül ki pl. hogy azt tanítja számolj visszafelé-- ha kipróbálnád egyszer akkor megtapasztalnátok hogy lelassul az agyműködés-- s ez nem egészséges -- különösen úgy nem hogy csak számol visszafelé-- az agy többi részét nem használja, mivelé a visszafelé számolás koncentrációt igényel-- szóval a többszöri gyakorlása e3lőfordulhat hogy komoly problémákat okozhat -- epileptikus görcsöket -- erről nincs kimutatás -- hisz hogy is lenne -- senki nem fog azzal menni hogy kérem tegnap agy-kontrolloztam és ma görcseim voltak...c..c.. Fel se merül senkibe hogy a delikvens esetleg a Gangeszi marhaságokat vizionálta és attól vált skizofrénné ! c..c.c..


A lényeg annyi marhaságot behoztak kintről és üzletszerűen tanítják nem kis pénzért, ha a kutyám megkajálná belepusztulna--


Sajnos a társadalmunk olyanná vált hogy lassan mindent pénzzé lehet tenni -lásd tv.csatornákból-- pénzenergia küldés, távgyógyítás, jóslások, kiábrándító hogy ennyire hűjének nézik az embereket, hogy mindent meg lehet kajáltatni velük!!

2012. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Vagy is kiszakad a valóság rohanásából, önmagára figyel a saját belsőre figyel a saját életerejére-- vagy is a Saját TUDATA a saját LELKE gyógyítja meg ha szakít önmagára időt. "


Pontosan. Amíg így látod, addig tök mindegy mivel jutottál el erre következtetésre. Te vagy a felelős érte és Te oldod meg a problémáidat, a Teáltalad választott módszerrel :)

(8-as voltam)

2012. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!