Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen idegen tudást ismertek?...

Milyen idegen tudást ismertek? Miféle tudás lehet az amit ismertek honnan ered, idegenekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arra lennék leginkább kíváncsi, hogy milyen tudást ismertettek meg. Milyen dolgokról tudtok amiket szeretnétek megemlíteni. Akármi jó amit tudtok kérlek írjatok le, ami idegennel kapcsolatos. Feljegyzés jelenségek esetleg akár mi.


Mindig minden körülmények közötti dolgokat is meghallgatok.


2011. jan. 17. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Én tanultam egy dalt az ufóktól. Úgy kezdődik, hogy


"Ez a Xénia-láz!"

2011. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Helyesírás.
2011. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bretso ***** válasza:
29%

Nekem megmondták, hogy a magadfajták sötétek és ha nem hagyják abba a kérdezgetést gyakorikerdesek.hu-n akkor eljönnek és kivégeznek titeket.


Vigyázz magadra!

2011. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
féleeeek akkor soha többet nem fogok kérdezni semmit és nem is válaszolok nehogy báncsanak
2011. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindig minden körülmények között ez nem valósulhat meg 23:34 válaszoló írása. Sajnos.
2011. jan. 18. 06:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Az emberi hülyeség határtalan.

Mindig minden körülmények között úgyszintén.

2011. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az emberi hülyeség mindig minden körülmények között nem mindig hülyeség.
2011. jan. 18. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!