Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Elaludtam vagy ennyire jól...

Elaludtam vagy ennyire jól sikerült a meditáció?

Figyelt kérdés
Tegnap este meditáltam és a felvétel kb 30 perces (irányított), az első 5-10 percre még emlékszem, majd ezután nem tudom eldönteni, hogy valamilyen transzhoz hasonló állapotba kerültem vagy pedig elaludtam, csak arra emlékszem, hogy intenzíven pörögtek a gondolataim és utána volt 1 hatalmas csend, majd PONT annál a résznél ébredtem tudatomra, amikor a csaj azt mondja: "minden amit most elképzeltél, már úton van feléd" és befejeződött a meditáció.

2012. aug. 15. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, hogy nem emlékszel. Akármilyen mély meditációban vagyok mindig emlékszek mindenre. Meg mi az hogy amit most kívántál? Dehát nem is emlékszel rá! Ez így hülyeség.... szerintem elaludtál.
2012. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amúgy máskor is történt ilyen a meditáció hallgatása közben? Úgy értem ugyanez a meditáció közben.
2012. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az amit most használok elképesztően ütős, teljesen átkerülök thétába és megszűnik körülöttem a világ. És igen, minden alkalommal ilyen, ez a mostani eset olyan érzés, mintha mélyebb lett volna az ami eddig is volt.

Nem is tudom megmagyarázni, olyan mintha csak az épp elhangzott szavakat értelmezné az agyad a MOSTBAN és azokra maximális teremtőerővel reagálna.

2012. aug. 15. 16:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint magára a beszédre emlékszel?
2012. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, de nem a hagyományos értelemben. Tényleg olyan hatást eredményez, mintha visszakerülnél egy olyan állapotban ahol elölről a kedved szerint megteremthetnéd a külső körülményeid.
2012. aug. 15. 18:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Meg tudnád adni a címét?
2012. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kulcs a gazdagsághoz, azthiszem ez, én is úgy kaptam telóra :D
2012. aug. 15. 20:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyszer én is jártam így. Elaludtam kicsit:) Nem mély alvásba. Szerintem veled is ez történt. Kb ugyanaz az élmény mint amikor mellettem nézi valaki a tévét én meg elszundítok. Alszom, de amikor felébredek tudom, hogy mit pofáztak a tévében. Hiába szólt halkan.
2012. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ezt most találtam talán köztük van

[link]

(nem kell hozzá belépve lenni)

2012. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

13:07

Kösz a linket. Amúgy először azt olvastam, hogy nem kell hozzá betépve lenni :DDD

2012. aug. 16. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!