Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollos társaim, nemrégi...

Agykontrollos társaim, nemrégiben volt egy műtétem. Hogyan kellene most azt programoznom, hogy egészséges vagyok, szerveim együtt, összhangban helyesen, gyógyítón működnek?

Figyelt kérdés

Mit mondtok? Mit javasoltok?

Valamint anatómiai ismeret, mennyire szükséges hozzá...?


Köszönöm!



2012. aug. 17. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

meggyogyulok.blogspot.hu:

"Elmondom a Miatyánkot néhányszor, majd megköszönöm, hogy élek. Megköszönöm, hogy az agyalapi mirigyem egészséges, és leállította a rákos sejtek termelését. Megköszönöm, hogy a gerincvelőm, csecsemőmirigyem egészséges, és bőven termelik az egészséges fehérvérsejteket. Az immunrendszerem erős, megvédi a szervezetem minden betegségtől, a ráktól is. A fehérvérsejtek a véráram útján eljutnak minden sejtemhez, a rákos sejteket mindenféle mutációs formában felismerik és elpusztítják, majd kiürítik a szervezetemből. A vérem egészséges, bőven szállítja a fehérvérsejteket, tápanyagokat és az oxigént a sejtekhez. A keringésem egészséges. A nyirokrendszerem egészséges. Majd végigmegyek az egész testemen. Látom, hogy a szerveim egészségesek és a rendeltetésüknek megfelelően működnek. Mindezt egyesével megköszönöm.

Majd megköszönöm, hogy áramlik bennem az életerő, az életkedv, az öröm, és a szeretet.

Kérem, a Jóistent, hogy a többi beteget is vezesse a gyógyulás útján, és adjon erőt a segítőknek. Ismét elmondok néhány Miatyánkot."

2012. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még egy hasonló programozásom van,de nem találom.Ha el is szeretnéd képzelni ezt a helyes működést,ahhoz biztos jó lenne valamilyen anatómiai alapelképzelés,vagy volt egy rajzfilmsorozat(a csodálatos emberi test?)azt is hasznos alapul venni.
2012. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítségedet!
2012. szept. 7. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:

"Testemet és annak össze szervét tudatalattim végtelen intelligenciája alkotta.

Tudatalattim tudja hogyan gyógyítson meg engem.Az Ő bölcsessége teremtette az összes szervemet és szövetemet,izmaimat és csontjaimat.Bensőmnek ez a végtelen gyógyereje most lényem valamennyi atomját átalakítja,hogy minden porcikámban egészséges legyek.

Hálás vagyok a gyógyulásomért.

Tudom,hogy most is gyógyulok!

Csodálatosak bensőm teremtő intelligenciájának művei."

2012. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!