Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig egészséges kisgyermekke...

Meddig egészséges kisgyermekkel együtt fürödni?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3,5éves és előfordul hogy együtt fürdünk!Szerintetek ez baj??Ti szoktatok?

Köszönöm szépen a válaszokat


2011. jún. 4. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

egyáltalán nem egészséges gyerekkel együtt fürödni.

bármit elkaphat..

2011. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Semeddig nem egészséges gyerekkel együtt fürödni. Ahogy nem fürdök ugyanabban a fürdővízben,amiben más már megfürdött,úgy a gyereket sem fürdetem abban,amiben én fürdök.
2011. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Sztem is necces, hacsak nem egy medencétek van kád helyett...
2011. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha teljesen egészséges vagy, akkor nyugodtan fürödhetsz vele. Ezzel az erővel usziba sem kéne menni, vagy strandra.
2011. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Lányom 2.5 éves,jelenleg apával fürdenek.

hetente 1x-2x fürdik valamelyikünkkel.

Az egészséget mire érted fizikaira v. lelkire?

Fizikaira azt mondanám,hogy a gyerek néha koszosabb mint mi,egy kiadós kutyázás v. homokozás után:-)

Lekileg sztem addig,míg ő szeretné és nem zavarja.Véleményem szerint 4-5 éves korig kb.

2011. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Az én fiam még csak 9 hónapos,az apjával szokott fürödni,velem nem,és nem is szeretek meztelenkedni előtte.

Sosem voltam prűd,vagy szégyenlős,de nekem valamiért ez nem fér bele.

2011. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Én kb. 2 hónapos korában fürödtem a fiammal először.Előtte alaposan megfürödtem majd utána kezdtük együtt a fürdést.Volt,hogy a kádban szoptattam és elaludt közben.Egy fantasztikus érzés volt a ahogy összeért a bőrünk és csak nézett a szemembe ahogy szopizott.

Most 2 éves múlt és szoktunk még együtt fürdeni.

2011. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha a meztelenség miatt kérdezed, akkor addig amíg ez valaki számára nem lesz kényelmetlen. Nincs korhoz kötve. Amíg ez senkit nem zavar, nyugodtan lehet együtt fürdeni, öltözni egymás előtt.
2011. jún. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Hozzáállás kérdése, mi nem vagyunk álszent prűdök, a meztelenség természetes dolog.

3,5 évesen simán fürödtem a fiammal, sőt később is

2011. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

ööö miért is baj ha meztelen lát a gyerek ?


szerintem semmi simán együtt fürdök a gyerekeimmel (a legnagyobb 9 éves) nem baj ha tudja h van különbség apa és anya között és nem baj ha tudja h van különbség gyerek és felnőt között


szerintem addig amíg nem zavarja addig nem fogok nemet mondani neki ha velem szeretne fürdeni

2011. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!