Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ki mennyi idő alatt érte el,...

Ki mennyi idő alatt érte el, hogy tudjon meditálni már egy jó alapszinten?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Miért kell ezt túlbonyolítani? a meditáció annyi, hogy leülsz vagy lefekszel (ülve javasoltabb) és becsukód a szemed és végzed a meditációs gyakorlatokat. De lehet nyitott szemmel is.
2012. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fél óra
2012. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már az elején. Ha valakinek több próbálkozás után sem sikerül akkor ott valami lelki gát van amit meg kell oldani.
2012. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11 éve gyakorlom, de még mindig nem megy. Nem biztos, hogy idő függvénye, talán inkább az elme nyitottsága lehet a kulcs.
2012. szept. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Úgy ahogy tanítják az egy halandzsa és ne is várjatok eredményt nem bennetek van a hiba hanem azokban a szélhámosokban akik ezt tanítják és mesélik hogy nekik sikerült.

Ird be a keresőbe ezt a fejezet cimet

69.f.Gyógyulni a Lelkünk segítségével.

Ez egy blogban van aminek a címe Tervszerűen- nyitottan-egyszerűen élni.


Ebben megtalálhatod azt a technikát amivel képes vagy a tudatodat lesimítani, a feszültségeket oldani a logikus gondolkodást javítani - de ez alkalmas a tudattal való gyógyításra is.

Ha még többet akartok tudni keressétek a létezés fantasztikuma cimü blogot is az 50 fejezetből áll. Abból megtudhatjátok hogy mi a lélek és hogy helyezkedik el bennetek miképp használható meditációra miképp gyógyulásra.

Sajnos blog cimet ide nem lehet beírni hogy csak rákattintasz és bejön. Ha valaki kéri, akkor a levelező részre beírhatom közvetlenül.


De ne foglalkozzatok a hindu antik porral hintett babonaságokkal. Hogy miért nem szabad, azt szintén leírtam a 100. fejezetben.

2012. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy nem sikerül. rossz szóval az agyunkba programozzuk, hogy lazítson és minnél többet gyakorlunk annál jobban megy.
2012. szept. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de hogy nem sikerül, csak épp nem a meditáció hanem hogy bekattan valaki ha becsültesen ügy végzi ahogy sóderolják.
2012. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én agyam folyamatosan szárnyal, és bár ez figyelemzavart okoz, meg nem alvást, azért én szeretem így ahogy van, mert brutál ötleteket szül, meg olyan nyakatekert "marhaságokat", amikre nem sok mindenki más képes. Így születnek a korszak alkotó ötletek, gondolom én. Akkor most nekem jó lesz az, hogy lecsendesítem szegényt? :D
2013. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!