Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll és a karma?

Agykontroll és a karma?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy nem áll össze a kép, hogy a kettő, hogy fér meg egymás mellet. Várom a tapasztalatokat.
2012. szept. 15. 09:34
 1/10 A kérdező kommentje:
rosszul írtam nem agykontroll hanem a vonzás törvénye, elnézést még reggel van.
2012. szept. 15. 09:38
 2/10 anonim ***** válasza:

ezekről én is mostanában kezdtem el olvasni, de még nem áll össze a kép :(

Viszont egyre jobban hiszek ilyesmikbe a túl sok véletlenbe ami körülöttem zajlik...

2012. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy fél 10 az már nem olyan kora :)
2012. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

egyébként te hiszel a vonzás tövényében és a karmában is?

nekem így szombaton még korán van :D

2012. szept. 15. 10:16
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Se a vonzás törvényében nem hiszek, se a karmában. Az a közös bennük, hogy zavarodott emberek egy csomó pénzt kiadnak ilyen mesékért, hogy megértsék, mért nem jó nekik, aztán még jobban összezavarodnak, hiszen ezek az elméletek egymásnak is ellentmondanak. Tényleg szükséged van erre?
2012. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mimeo akkor miben hiszel? mármint mivel itt vagy az ezotéria témában és olvasol/válaszolsz akkor csak van valami amiben te is hiszel nem?
2012. szept. 15. 10:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Van pár dolog, amiben régen hittem, pl. voltam agykontroll tanfolyamon is. Elég sok emberrel találkoztam, akik ilyen irányba mentek és láttam, hogy alakul a sorsuk. Hiszem, hogy ha mások annyira szerencsétlenné* váltak ezektől, akkor ez nem lehet a helyes út.


*: anyagi csőd (elment a pénz a tanfolyamokra, ezoterikus könyvekre, kapszulákra), lelki betegségek (pl. pánikbetegség, hangulati zavarok, skizofrénia), halál (orvosi kezelés visszautasítása a term.gyógyász ajánlásával...), stb.

2012. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem tudom.. szerintem azok nagy részt az emberek hibái voltak... én hiszek az agykontrollba, de nem tudnék elutasítani bármi orvosi szart ha pl halálos betegségem van vagy vmi:) azzal az emberrel már ott sztem baj van xd max mellette próbálja saját magát és ha meggyógyul vagy e miatt vagy a gyógyszerek hatására tök mind1 de él, ez lett volna a logikusabb..:) másik, az mi a f*szért ad ki pénzt, mikor tudja hogy nem tudná állni a köv. havi villanyt meg minden kutyaf*szát?:D gondolkodni kéne... ennyi:P egyébként meg a tanfolyam hanganyagja fenn van neten, 2x zajszűröd cső... könyvek is lehet fenn vannak vhol, máris nincs csőd:)
2012. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
most hallgatom, detto ugyan ezt mondta Laci is, hogy tegyünk meg mindent a fizikai világba, nem mindent lehet agykontrollal... és max csak rásegítünk, tehát használjuk a józan eszünket szvsz..:D
2012. szept. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én abban hiszek, hogy minden embernek van egy életfeladata. Magamban mindig is éreztem, hogy valami nagyon hajt belülről valami jobb felé. Még ezt nem tudom megfogalmazni, hogy mi és mi felé, de ezt is egyszer meg fogom tapasztalni nem sürgetem.

Beszélhetünk itt vonzásról meg agykontrollról a lényeg ugyanaz, hogy HIGGY. Mert ez olyan erőt ad az embernek, mi segítségével a negatív dolgokat könnyebben kezelő, a pozitív dolgok meg 100szor erősebbé teszik. Tehát ha a HITemet mondjuk agykontrollnak nevezzük el vagy vonzás törvényének, akkor hiszek benne.

2012. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!