Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll segítségével...

Az agykontroll segítségével szeretném megszerezni álmaim munkáját. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem el érdeklődni az agykontroll irán, ha lesz tanfolyam a közelben el is megyek rá. Ma kirpóbáltam Domján egyik meditációját http://www.youtube.com/watch?v=jfOahkMfXOY


Minden teljesen jól ment, úgy érztem, hogy a külvilág teljesen megszűnt. Azonban nem tudom, hogy pontosan mit tegyek ebben az állapotban, hogy megkapjam azt a munkát. 4 hónapja nincs munkám, és nem rég megtaláltam azt a céget, ahol mindig is dolgozni akartam. Nem tudom, hogy most akkor vizualizálnom kellen az alfa állapotban, hogy megkaptam és boldog vagyok? Nem tudom pontosan mit kellene tennem.


Köszönöm szépen a segítséget és a jó tanácsokat.



2012. szept. 10. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt tedd, amit leírtál: lásd magad előtt, hogy boldogan, jókedvűen ott dolgozol annál a cégnél, amelyiket kinézted magadnak. Érezd át azt egészet, ahogy azt a munkát végzed, amit szeretnél, reggelente örömmel indulsz munkába, a kollégáiddal kellemesen elbeszélgettek, kedvelitek egymást. Sok sikert! Egyre jobban!
2012. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Akkor így csinálom!


Voltam már hasonló helyzetben nem is olyan rég, kb 5 hónapja, akkor egy nagyon komoly vizsgára készültem, ami, ha végre meglesz, akkor mehetek államvizsgázni. Elér reménytelen volt a helyzet, mert nagyon nem ment a tárgy, már sokszor felvettem a tárgyat, de mindig megbuktam.

Idén eldöntöttem, hogy meg kell csinálni, mert ezen múlik a diplomám! Minden nap elmondtam magamnak hangosan a tükör előtt, hogy 2012.07.07 a diplomaosztóm, és sokszor vizualizáltam, ahogy átveszem a diplomám. Végül bejött az egész, átmentem egy szép nagy 2es el vizsgán, majd 5-össel leállamvizsgáztam.

Sajna most a munkakeresés eléggé kifogott rajtam, mert nem nagyon találok. Ezért szeretném most még intenzívebben belevetni magam a vizualizációba, mert nagyon szeretnék dolgozni és haladni a kis életemmel.

2012. szept. 10. 20:59
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Vagy akár jelentkezhetsz is a munkára, és nem hinnél be minden baromságot mint agykontroll meg hasonlók, és akkor talán sikeres életed lehet
2012. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerinted nem jelentkeztem a munkára?

Azért, mert az ember pozitívan gondolkozik, még nem h.ülye, és tudja, hogy a dolgokért tenni is kell.

3 ismerősöm is dolgozik annál a cégnél, mindegyiket felkerestem, beszéltem velük, hogy egy interjún mire mennek rá, tanácsot kértem tőlük. Az egyik fel is ajánlotta, hogy küldjem át az önéletrajzomat, és ő személyesen beviszi a munkaügyre, hátha az is segít.


De én még többet akarok tenni érte, mert ott akarok dolgozni!

2012. szept. 10. 21:41
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2012. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha teszel érte és alkalmas vagy a munkakörre, akkor van esély hogy felvesznek. De ezen semmit nem segít az ilyen agykontrollos baromság, sőt ha ezt megemlíted, jó eséllyel elküldenek inkább.
2012. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Természetesen ezt nem terveztem megemlíteni, mivel ez egy belső meggyőződés, ahogy a vallási és a politikai nézet is, amit nem kell fennhangon hirdetni.
2012. szept. 10. 21:49
 8/11 anonim válasza:
100%

Ez aztán a finoman szólva butaság. Mit tudsz Te az AGYKONTROLL-ról, ha nem ismersz valamit az NE minősítsd! AZ Agykontroll nem baromság, csak azoknak akiknek gőzük sincs róla! :)

erre írtam

" Vagy akár jelentkezhetsz is a munkára, és nem hinnél be minden baromságot mint agykontroll meg hasonlók, és akkor talán sikeres életed lehet"

2015. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Olvasgatom a régi kérdéseimet, és gondoltam írok! :)


2012. október 9-én kezdtem el dolgozni és megtaláltam azt a munkát, amit akartam! Már 4 éve itt vagyok, szeretem, amit csinálok, nem kell széthajtanom magam, úgy is szépen működik minden. Ha egy kicsit emelnének a fizun nem tiltakoznék, de MO-ig viszonylatban nem keresek rosszul. A férjem fizetésével együtt nagyon szépen élünk.


Most újabb projektet szemeltünk ki, ez pedig a babavárás, nagyon remélem, hogy ebben is segíteni fog, a megfelelő gondolkodás! :)


Szép napot! :)

2016. nov. 2. 10:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező csinálj gondolat nagytakarítást és az jó, amit írtál. Aztán végezd el a tanfolyamot. Életem leghasznosabb befektetése volt.
2016. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!