Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Gyakorlott agykontrollosok!...

Gyakorlott agykontrollosok! Részletek lent! Elolvasnátok? D próbálnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Hogy tudnék úgy tudat alatt üzenni egy kedves barátnőmnek, hogy ne tudja meg, kitől kapta az üzenetet, de mégis megnyugtassam, elmagyarázzam neki a helyzetet, a blokkolt energiáit felszabadítsam, és a sajátommal energiaszintjét emeljem? Évekkel ezelőtti nagyon csúnya konfliktusról van szó, melynek egyedüli hibása én voltam, és azt szeretném neki elmondani, hogy mi történt akkor, megkérdezni, hogy ő hogy élte meg, a begyógyítani ezt a sebét örökre, megváltoztatni a kapcsolatunkat, ami abban áll hogy lazán beszélgetek vele és megnevettetem, és hiszem hogy a bizalom idővel újra kialakul. Egyedüli segítségem mindehhez az agykontroll. Tudom, hogy hosszú folyamat lesz, és tudom hogy egyszerre csak rövid üzenetet lehet küldeni, és csak éjjel, akkor amikor neki alkalmas. Meg tudom én ezt csinálni úgy, hogy már régen használtam az agykontrollt, vagy idegen agykontrollos segítségét kell kérnem? Azért kellett várnom, mert mind a ketten ténylegesen belebetegedtünk a konfliktusba, és én most gyógyultam meg 2 hónapja. Kérlek adjatok reményt. és segítsetek nekem kérlek titeket.
2011. aug. 29. 23:32
 1/9 A kérdező kommentje:
A D betűért elnézést, ez egy nagyon komoly dolog, és nincs rajta mosolyognivaló, nagyon kérlek titeket, vegyétek komolyan kérdésemet, és próbáljatok segíteni.Igen, kétségbe vagyok esve, és igen tudom, hogy ezzel a saját energiáimat blokkolom. Azt hiszem,ha tudná kitől jön az üzenet, blokkolna minden tőlem érkező üzenetet. Köszönök minden segítséget és sok agykontrollos sikert kívánok nektek.
2011. aug. 29. 23:46
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
szerintem legyél tako ami jégkrémet szharik vagy mondjuk struccszemoldoku kutyamájom a tiszta víz bul kivonjuk az oszkigént értem?
2011. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
voltál tanfolyamon? ugyanaz a tudatalatti üzenetküldési módszer szerintem beválik, amit máshoz is használsz, de ha alfában simán vizualizálod, vagy laborban, vagy akár elmetükre technikával az is jó...
2011. aug. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászólók! Kérlek, aki nem veszi komolyan kérdésemet, legyen szíves ne szóljon hozzá! (például első válaszoló) A második válaszolónak pedig szívből köszönöm szépen!
2011. aug. 30. 07:14
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Már ne haragudj hogy közbeszólok,de mi lenne ha ahelyett hogy ilyen baromságokkal vesztegetnéd el az időd jelentős részét -igen nagy valószínűséggel értelmetlenül- inkább elmennél hozzá és beszélnél vele? Elég jól bevált módszer az emberek közötti kommunikáció ilyen esetekben,ami nem mondható el az felesleges álmodozásról.Természetesen ha te úgy érzed a képzelődés az igazi megoldás akkor hidd azt hogy jedi lovag vagy,aztán egyszer majd rádöbbensz hogy az életed arra pazaroltad el hogy halucinálj.
2011. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
45%

09:32: te nem érted ennek a lényegét. azt látom. Nem veszed észre hogy nem mer a barátnője elé állni? te se mernél úgy gondolom.


szerintem a tükrös módszerrel sikerül. meg az üzenetküldéssel. Megpróbálok én is küldeni neki üzenetet. igaz ne ismerlek titeket de remélem célba fog érni.

2011. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Éppen hogy értem a lényegét.Ha nem szedi össze a bátorságát és nem keresi fel személyesen akkor nem is fog elérni semmit,és majd későn bánhatja hogy feleslegesen félt.Meg ha attól félne hogy elmenjen bevásárolni küldenél neki telepatikusan zsömlét? Ne vicceljünk már. Valószínűleg rövid időn belül éhenhalna,és ebben a jelenlegi helyzetben sem lesz más az eredmény ha olyanokra hallgat ez a szerencsétlen mint te akik csak hülyíteni akarják.Hallgat a baromságaidra,elkezd otthon bohóckodni egymagában aztán mikor semmi eredménye nem lesz egy idő múlva majd minden lelkiismeretfurdalás nélkül mondasz neki valami más ökörséget(pszichés pajzs védi a csajt,túl sok a belső negatív energiája ezért nem működik az átvitel stb stb,ezer kamu faxságot ki lehet ám találni),ő meg mint egy birka hallgat az ilyenekre és közben tönkreteszi a saját életét.
2011. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 13:28 Nagyon szépen köszönöm! És köszönöm szépen, hogy elmagyaráztad Zoolek-nak a helyzetemet.Te ugyanis nagyon tisztán érted miről van szó! Zoolek-nak meg üzenném, hogy életcélom az emberek segítése, én sosem a saját érdekeimet néztem és nem is azt nézem. Nekem az emberek boldogsága a lényeg, főleg azoké akik nekem fontosak. 13:28 nak még annyit hogyha el tudjuk érni, hogy ő boldog legyen, örök hálám. Zoolek-től pedig köszönöm szépen nem kérek eme hozzászólásomra választ.
2011. aug. 31. 16:25
 9/9 Dollars ***** válasza:
73%

Szia! Én nem vagyok agykontrollos,és sajnos nem is értem a blokkot,de ezt javasolnám,mert nekem ez bevált!:::


Amikor lefekszel aludni,mond a következőket!::

-Akkor ébredjek fel,mikor -------(és itt kimondod a teljes nevét,és vízuálod a személyt)

-xy a legfogékonyabb az üzenetem befogadására.

-éjjel mikor hirtelen felébredsz,akkor Ő pont abban a fázisban van,hogy vevő az üzenetre!

remélem tudtam segíteni!

Hitetlenkedők figyelem!

Ti úgy próbáljátok ki ezt,hogy ha valakinek kölcsön adtatok valamit,és Ő azt állandóan "elfelejti" azt Neked visszaadni,akkor azt üzenjétek:

-xy,holnap hozd vissza-add vissza kérlek a -------.

2011. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!