Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok! TUdnátok...

Agykontrollosok! TUdnátok nekem segíteni? Nem találok valamit, ami holnap reggelre nagyon kellene.

Figyelt kérdés
A munkahelyi igazolványom (beléptetőkártyám) eltűnt, és majdnem 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem hagytam el. Fehér proxy kártyáról van szó,(fényképes). A táskámban szoktam tartani, de úgy rémlik, hogy hétvégére kivettem, hogy még véletlenül se hagyam el..Ilyenkor a polcomra szoktam tenni, de ott sem találom..Igazság szerint (szégyen), de régen végeztem már a tanfolyamot, alig emlékszem valamire, csak rémlik, hogy van egy ilyen módszer. Ha valamit kihagytam volna, és nem elég az információ, szóljatok. Előre is nagyon köszönöma segítséget!

2012. febr. 5. 20:21
 1/5 A kérdező kommentje:
*hagyjam
2012. febr. 5. 20:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem agykontroll, de: ilyenkor visszagondolok arra, hogy a lakásban stb. melyik helyen álltam, ültem, amikor (ez esetben) az igazolványt kivetted a táskádból, mert lehet, hogy ott tetted pl. a hűtő tetejére, vagy az éjjeli-szekrényre stb.

Az is segíthet, ha arra gondolsz, hol álltál akkor, és mit akartál a táskádba tenni. Pl. kiránduláshoz ruha, akkor a szekrény körül tetted valahova, vagy hűtőből kaját akartál bepakolni, stb.


Csukd le a szemed, és próbáld meg a pillanatot visszahozni az emlékeidbe! Ha rémlik valami, állj fel, és indulj el a megérzéseid szerint arra a helyre.

2012. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos eddig nem lett meg, de reggel még próbálkozom.
2012. febr. 5. 20:56
 4/5 bánomisén ***** válasza:
Ne görcsölj rajta, lazíts. Ha agykontrollos technikára fáj a fogad, akkor tedd össze a három ujjad és mire kell, bekattan, hogy hol van a kártyád.
2012. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Citromos kakaó serkenti az agykontroll előhívását.
2012. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!