Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudom elérni hogy álmogya...

Hogy tudom elérni hogy álmogyak valamit?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta nem álmotam semmit.
2011. okt. 9. 16:43
 1/10 x) ***** válasza:
De igen, álmodtál. Minden este csak nem emlékszel rá. Amúgy meg jobban tudsz pihenni ha nem emlékszel az álmaidra. Majd ha valami szokatlan és új történik az életedben akkor azt az agyad úgy fogja földolgozni az álmaidban hogy emlékezz is rá.
2011. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zimu ***** válasza:
Lefekvés elött mondogasd azt magadnak, hogy : Emlékezni fogok az álmomra! :D
2011. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Az jutott eszembe, hogy a te agytevékenységedhez nem szükséges álmodni.


De ha megtanulsz normálisan írni, akkor biztos megváltozik a helyzet.

2011. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Az elsőnek nincs igaza.

Annak, hogy nem álmodsz, az az oka, hogy nagyon mélyen alszol. Ha nem alszol nagyon mélyen, de mégsem vagy ébren, akkor az agyad olyan módon lesz aktív, hogy az emlékezetedből előkap néhány dolgot és "túlspilázza".

2011. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Magyar Helyesírás Szabályai c. kötettel a kezedben aludj el.
2011. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is pontosan úgy voltam sokáig, mint te. Nem emlékeztem reggelenként egyik álmomra sem. Nem értettem, hogy miért. Az ébrenlét és az elalvás között a tudatalattival vedd fel a kapcsolatot, mondogasd párszor, hogy emlékezni akarsz egy álmodra. Kipróbáltam, és működik! Ugyanúgy, mint mikor elalváskor kinyilvánítod a tudatalattidnak, hogy te fel akarsz ébredni x órakor.
2011. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
közvetlenül lefekvés előtt igyál meg egy pohár vizet és gondolj arra, h emlékezni fogsz az álmaidra. múltkor olvastam vhol nekem bevált :)
2011. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát álmogggggy kirájjj jány, álmoggyad, hogy kösztársasági eeenök lessz belüled!
2011. okt. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Magyar Helyesírás Szabályai" a magyar helyesírás szabályai szerint, ha cím, akkor az első szó nagybetűvel, a többi szó, kisbetűvel írandó!
2011. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már vártam mikor köt bele valami unatkozó nyelvtanár.
2011. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!