Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vonzzam életembe...

Hogyan vonzzam életembe 2012.12.31-ig életem párját?

Figyelt kérdés
határozottan tudom milyen párt nem akarok ugyanakkor tudom mik a legfontosabb tulajdonságok melyekkel rendelkeznie kell.27 éves felnőtt nőként komoly tartós kapcsolatra vágyom.külsőre vonatkozóan nincsenek konkrét elképzeléseim belsőre annál ikább.nincs kiszemeltem.hogyan lehet ismerkedni egy olyan kisvárosban ahol kocsmán kívül semmi nincs de oda nem is járok?
2012. okt. 12. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Mért pont addig?:D:D

Dec. 21. után már szerintem mindenkinek automatikusan megjön a párja, mert kikapcsolják a Mátrixot, ami ezt megakadályozta....:))

2012. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy még anno elhatároztam, hogy hetente megnézem a Titok filmet. Minden alkalommal tanultam valami újat belőle, hiszen mindig más járt a fejemben, a filmben meg tengernyi apró, de mégis fontos információ van elrejtve. Teljesen megváltozott a kisugárzásom, észrevettem a lehetőségeket, így rátaláltam páromra és azóta is együtt vagyunk. Amúgy hamár az agykontroll témakörbe raktad - egy barátnőm agykontroll tanfolyamon pasizott be. ;)
2012. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mert ezt a célt tűztem ki magam elé.egyébként a határidők ösztönzőleg hatnak...
2012. okt. 12. 21:00
 4/7 zsoltiba válasza:

Az időpont ösztönző lehet, de vigyázz, hogy ezért ne cselekedj meggondolatlanul! Rossz helyre tetted a kérdést, mert ez egyáltalán nem ezotériai kérdés. Sajnos tényleg beszűkültek a lehetőségek falun, ezért próbálj meg minél aktívabb lenni!

Menj el egy utazási irodába, fizess be egy útra.

Élj aktív életet, mutatkozz barátságosnak az emberekkel. Ha sokat beszélgetsz velük, hidd el, elvezetnek hozzá!

2012. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A határidő az csak neked határidő, tehát, ha te akarsz valamit, akkor kiszabhatsz magadnak határidőket, és be is tarthatod.

Viszont, ha hiszel benne, hogy van valahol egy lelki társad, csak meg kell találnotok egymást, szóval akkor ennek a férfinak nem szabhatsz határidőt, mert azt ő tudja, hogy hol tart az életével, vagy mit kell még lezárnia magában, az életében, mire készen áll egy stabil kapcsolatra.


Na, szóval azt akarom mondani, hogy "Valakit" "bevonzhatsz" dec. 31-ig, de ha ilyen görcsös vagy, akkor az nem biztos, hogy a nagy Ő lesz.


Lazíts inkább, mert lehet, hogy így egy nem megfelelő férfiba fogsz botlani.

2012. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legelőször is: ne szabj határidőket. A lelki társ bevonzása egyszerűbb és biztosabb, ha olyan lelkiállapotban létezel, hogy elfogadod, amit / akit az Élet ad.
2012. okt. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne siettesd mert akkor akár rosszul is dönthetsz! Amikor a legkevésbé számítasz majd rá akkor toppan be majd a nagy ő! Nekem elhiheted!
2012. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!