Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Próbált valaki úgy tanulni,...

Próbált valaki úgy tanulni, hogy felolvasta és felvette a könyvet majd mélyen ellazult állapotban visszahallgatta? Működik ez a módszer? Esetleg van valakinek felvett hanganyaga, amit már felvett?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már próbálkoztam vele, de nem túl nagy sikerrel, de működő módszer. Reál tantárgyakkal viszont nem igen működik.
2012. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nyelveket akarok tanulni, azt mennyire lehet?
2012. okt. 24. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
mi az, hogy "felolvasod a könyvet"? Felolvasol hangosan 100 oldalt anélkül, hogy értenéd? És akkor ha ezt visszahallgatod az mire jó? Mellesleg tudod milyen lesz ennek a minősége? Állandóan félreolvasod majd meg ilyenek. mire elkészül a felvétel lemegy a nap. És mi az hogy mélyen ellazulva? A tanulás az agy dolgoztatása. Az aktivitást nem lehet kiváltani hipnotikus hülyeségekkel
2012. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
próbáltam csak annyi volt vele a baj hogy egy idő után hallgattam és már nem is emlékeztem mit is hallgattam meg :))
2012. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én irodalomra volt amikor így tanultam verset, hát a véleményem róla... isis

Igazából hamarabb megtanultam a verset, de nekem valamiért ez olyan furcsa volt.

2012. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!