Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Emil Coue módszerrel ért...

Emil Coue módszerrel ért valaki el sikereket?

Figyelt kérdés
tehát csak azzal, hogy mondatokat mondok magamnak és ezzel fókuszálom a figyelmemet/átprogramozom a tudatalattit ezzel mennyi idő alatt várható siker? valaki kipróbálta?

2012. ápr. 16. 16:07
 1/7 horrendas ambages ca ***** válasza:
Ezt a konkrét nevezetes módszert nem ismere, de bevonzásnak tűnik.13 éves koromban elköltöztünk egy völgyben lévő faluba, ott kezdtem el a csillagokkal foglalkozni és magam mögött hagyni ezt az irányított felfogást, nagyon gyorsan ráéreztem mindenre amit most nemfejtek ki.Ez a bevonzás is nagyon jól ment, egészen addig ameddig visszafele nem sült el a dolog.Elköltöztünk 15 éves koromban arról a helyről(részben a bevonzásomnak köszönhetően)és bő fél év alatt "elvesztettem" a ráhatásomat a dolgokra.Azóta is keresem az új helyem, eddig sikertelenül.A mondandóm lényege, ezt majd az ideális hely,illat,pillanat,hang fogja beindítani.. ..szerintem.
2012. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ha arra gondolsz, amikor a mindennapos meditálás hatására megnő az intuíció, olyan nekem is volt, de annyira felgyorsult minden így 25 évesen, hogy este bealszom a meditálásba, reggel pedig nem kockáztatnék egy esetleges visszaalvást.

Igen "bevonzani" szeretnék pár dolgot, mégpedig minimális ráfordítással. Itt a lényeg az, hogy minden reggel elmondod magadnak a szuggesztív mondatokat (20X), és tkp. bebeszélve magadnak (mint egy jó reklámszöveg) - hat a tudatalattidra és "elhiszed" és bevonzod.

Kiváncsi vagyok, hogy másnak sikerült-e :)

illetve mégis mennyi idő :)

2012. ápr. 16. 19:03
 3/7 rajcziz ***** válasza:

Azzal, hogy monoton hangon ismétled ugyanazt, akartlanul is alfába kerülsz, tehát lényegében meditatív állapotot alakítasz ki (msot agykontrollos meditációra gondolok). A probléma mértékétől függ a gyógyulás (mert ez a módszer elsősorban erre való), de gyors eredményre semmiképp se számíts.

Kitartásra van szükség. Én már hónapok óta programozok valamit, és még csak apró sikereket értem el benne, de ennek ellenére nem adom fel, mert tudom, hogy sikerülni fog.

2012. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az nem baj, ha több hónap :) (év végéig adtam magamnak határidőt)

mindenesetre megpróbálom.

Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 17. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
sokkal jobb lenne ha a mindenféle össze-vissza beszéd helyett Emil Coué könyvét olvasnád és z ő tanitását fogadnád el.
2016. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xywq válasza:

Az attól függ,milyen erős blokkjaid vannak. Elég lehet 10 perc, 10 nap, de lehet hogy 10 hónap is kell.

Nekem 10 nap alatt sikerült váratlanul 2 millió forinthoz jutnom csupán azzal, hogy Bagdi Bella - Szerencsevonzás és Pénzvonzás CD-it hallgattam teljes munkaidőben minden áldott nap!

Aztán ott van Cs. Ágnes, akivel Dr. Domján László készített interjút (uis telitalálata lett az ötöslottón csupán mantrázással).

S ott van még Balogh Béla - A tudatalatti Tízparancsolata is. Néhány hét vagy hónap alatt képes teljesen megváltoztatni az ember életét: [link]

2018. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vas Zoltán válasza:
2020. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!