Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mik az agykontroll lehetséges...

Chuck23y kérdése:

Mik az agykontroll lehetséges hátrányai és hátulütői?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el a tanfolyamot, nagyon lenyűgözött a dolog nagyon lelkes is voltam, de hirtelen felbukkant egy enyhe félelem érzet bennem ezzel kapcsolatban. Utána kerestem az interneten és sok olyan cikket olvastam hogy emberek az elmegyógyintézetben kötöttek ki, sokak vissza betegedtek, kisgyerekek lettek agy-mosottak és kiabáltak álmukban...stb ( rendben sok ilyen cikk megszállott keresztény szervezetektől lett feltéve de én kíváncsi vagyok )

Akinek esetleg vannak információ a témával kapcsolatban kérem írja le nekem ( örülnék ha nem csak LEBESZÉLÉSEKET látnék mert van 1-2 dolog ami tényleg hasznos az egészben köztük a 3 ujj technika és az elme térkép tanuláshoz. )



2012. nov. 6. 16:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

Én nem vagyok keresztény, de igaz az, amit a "bekattanásról" írnak.

Én is majdnem bekattantam bele, nem jó!

Ez csak az én véleményem, csináld, ha akarod, de én óva intelek tőle!

2012. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mi az a dolog amitől kikészülnek az emberek mi az a technika, vagy maga az egész dolog ami itt szerepet játszik?
2012. nov. 6. 16:22
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Na, akkor leírom a magam sztoriját.

Agykontrolloztam, eleinte szuper jó volt, aztán nagyon fáradt és enervált lettem, fura közérzetem volt, mintha én nem is én lennék, mintha meghasadt volna a személyiségem.

Egyik a valóság, másik, amit elképzeltem.

Ráadásul nem is "szabad" rosszat gondolni, mindig csak a pozitívum..., különben bevonzod a rosszat.

Én jóformán erőltetetten egy álomvilágban éltem, amit én erőltettem magamra, hogy ezt programozzam be.

Nem néztem szembe a valósággal, skizofrén érzés volt.


Amúgy is sz.arul voltam, mintha elszivárgott volna az összes energiám.


Egy beteges álomvilág volt, letagadni pl. a problémákat és helyettük jót "programozni"!


Már azt se tudtam, ki vagyok én, és minden rosszért magamat vádoltam, hogy biztos én vonzottam be.


Nem jó!

Tébolyító!

2012. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Én még nagyon az elején vagyok megmondom mi az amire én odafigyeltem hogy ne legyen baj:

" Ismerd fel a problémát és ne nyomd el ; Ne nyomd el a negatív gondolataidat, inkább próbáld meg kijavítani őket vagy hagyd hogy elússzanak ; nem szabad túlzásba esni nehogy a ló túl oldalára kerüljünk "

Ezeket mondta nekünk Domján László. Én őszintén csak az alfába akarok tudni lemenni mert a meditáció tényleg jót tesz úgy tudom. Megakarom tanulni a 3-ujj technikát, hogy segítsen a tanulásban. És a villám olvasás is nagyon érdekesnek hangzik, egyetemen jól fog jönni. A telepátia meg az álmokkal kapcsolatos részek annyira nem foglalkoztattak. Kipróbáltam ugyan a pohárvizes dolgot de még nem érkezett semmi "HOPPÁ ÁHÁ" .


De köszönöm szépen, hogy leírtad mind ezt ha valami baj van azonnal leállok.

2012. nov. 6. 16:43
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

Pont emiatt kezdetem el én is, mint Te: jobban tudjak tanulni az egyetemen.

Nagy csapda!

Egy ideig jobban fog menni, sokkal jobban, aztán visszaesel, még rosszabb szintre.

Legalább is velem ez volt, olyan fáradt voltam, hogy tanulni, fókuszálni se tudtam.

Én halálosan fáradt lettem az A.kontrolltól.

Nem jött be, inkább normálisan csinálok mindent!

Addig viszonylag jól tanultam, ill. gyorsan, utána össze-vissza cikáztak a gondolataim.

Ha okos vagy, menni fog A.kontroll nélkül is!

2012. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én szerintem elég értelmes vagyok hogy sikerüljön e nélkül is előrébb jutnom de tény, hogy vannak helyzetek amikor jól jön ( legalábbis a régebbi élményeimre vissza tekintve néha jól jött volna ). Köszönöm a kommentjeidet :)
2012. nov. 6. 16:58
 7/19 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Biztos értelmes vagy, különben nem gondolkodnál az "árnyoldalakon", csak beszednéd az egész Agykontrollt.

Úgyhogy ez jó!

2012. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

"Én jóformán erőltetetten egy álomvilágban éltem"

Még mindig ott élsz.

2012. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

Te ezt honnan veszed Drága, hogy én álomvilágban élek?

Bár ez nem veszekedős fórum, de KÉRLEK fejtsd már ki, ha ilyen nagy ész vagy, hogy ezt kijelented, pedig nem is ismersz.

2012. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
"Ráadásul nem is "szabad" rosszat gondolni, mindig csak a pozitívum..., különben bevonzod a rosszat. "
2012. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!