Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Érdemes-e elkezdenem olvasni...

Érdemes-e elkezdenem olvasni a José Silva & Philip Miele Agykontrol című könyvet?

Figyelt kérdés

Letöltöttem pdf formában a telefonomra és még nem kezdtem bele,de érdekel.. Csak azon gondolkoztam hogy érdemes-e belekezdenem 15 évesen?

Segít-e majd abban,hogy hogyan legyen kiegyensúlyozotabb életem vagy hogy jobban menjen a tanulás?


2012. nov. 11. 15:29
1 2
 11/16 anonim válasza:
95%

Én 1990-ben olvastam a könyvet és '91-ben végeztem a tanfolyamot. Az elmúlt több mint 20 év alatt semmilyen rossz hatását nem tapasztaltam. Sőt megkockáztatom, hogy a tanfolyam életem egyik legfontosabb élménye volt.

Engem is a fájdalom vitt rá, egy műtétem másnapján kaptam kölcsön a könyvet, és egész jól sikerült csökkentenem a fájdalmat. Egy pár héttel későbbi súlyos fertőzés tüneteit és időtartamát is sikerült csökkenteni.

Egyébként nem vagyok buzgó agykontrollos, nem gondolom, hogy mindent ezzel kellene megoldani, de nagyon sokszor segített már. Én mindenkinek csak javasolni tudom. A könyv elolvasása semmit sem árthat, és majd eldöntheted, hogy nyitott vagy-e rá, és meg akarod-e tanulni.

Sok sikert hozzá.

2012. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen ! :)

Aki még hozzá akar szólni,az tegye ! :D

2012. nov. 12. 21:15
 13/16 anonim ***** válasza:
nem mert dec.21 én úgyis meghalúnk. :p
2012. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Magát a könyvet sose olvastam, de egyszer az egyik volt barátom Silva tippel segített, amikor nem tudtam sehogy sem elaludni és csak hánykolódtam az ágyban. Az nekem bevált.
2012. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
15 éves vagyok én is, voltam felnőtt tanfolyamon, de előtte kb 1 évig foglalkoztam vele. Megvan a könyv is, de szerintem nem érdemes beleolvasni se. Elég hosszadalmas technikával próbál betanítani a gyakorlatokra, bár azok (szerintem) elég egyszerűek. Nem mondom azt, hogy lehet csak azért van, mert elvégeztem a tanfolyamot és máshogy látom a dolgot, ugyanis amikor elmentem a tanfolyamra, az alapokat már én tudtam, és nem okozott meglepetést. Gondolok itt az alfára menésre, 3-1, 5-1, 10-1 test ellazítása stb... Említettem, hogy 1 évig előtte már foglalkoztam agykontrollal, ezt letöltött agykontroll anyagok segítségével tettem. A véleményem, hogy ha kevés pénzed van és telik tanfolyamra, ne a könyvet vedd meg, hanem inkább tölts le vagy vegyél meg néhány agykontroll hanganyagot.
2012. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Értem..és neked miben segített?:)
2012. dec. 11. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!