Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » 15 eve elvegeztem a tanfolyamo...

15 eve elvegeztem a tanfolyamot. De nem gyakoroltam. Most elkezdenem ujra, de mindig elalszok a 3-1-nel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aludj el.
2012. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan az igazolványod, az eredeti ár töredékéért ismételheted meg a tanfolyamot. De a kérdésre konkrét ötletek: gyakorolj úgy, hogy visszafele számolsz miután meg volt a 3-2-1. Mondjuk 100-tól egyig. Ez pont annyi figyelmet kíván, hogy ébren tudj maradni. Másik ötlet: ha ez a probléma estefele lép fel, akkor menj le a szintedre délután és programozd be, hogy bármikor alkalmazod az agykontrollt, ébren maradsz amíg be nem fejezed amit előre elterveztél még éberen. Én ezt az utóbbit alkalmaztam és azóta a szintemen a fáradtságérzet teljesen megszűnik, hiába éreztem előtte magam hullának.
2012. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tibi papa válasza:
Lehet hogy nem fekve kellene gyakorolnod? Egyébként ha elalszol, lehet pont arra van szükséged.
2012. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
IGYÁL EGY LITER KÁVÉT G'CI!!!!
2012. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!