Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek...

Miért ilyenek az emberek egymással? Ha valaki segítséget kér, miért bántjátok, ha nem hisztek neki akkor ne is foglalkozzatok vele!?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a hitetlen emberek itt gúnyt űznek az emberből, és azt sem tudják milyen érzés földön túli, vagy legalábbis józan ésszel megmagyarázhatatlan dolgokat átélni. Lehet hogy néhány kérdés valótlan, de sok kérdés igaznak tűnik. Ha nem hiszel, miért válaszolsz? Én sem írok olyan fórumon ami nem is érdekel és nem hiszek benne. Ezek az emberek tudatlanok, akik viccelődnek, akik pedig kamu kérdéssel jönnek ide, saját maguknak is hazudnak. Nekem is számtalan ilyen problémám volt/van, amire nem tudok Földi magyarázattal szolgálni, de nem is nagyon merem itt megosztani, mert 20-ból 17-en biztos azt állítját, hogy kamu. Pedig az, hogy valamire nincs racionális válasz az még nem jelenti azt, hogy nem is létezik.
2012. nov. 3. 11:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%

Azért, mert ez az egyetlen örömük az életben. A valóságban, még ez sem adatik meg nekik, mert hozzá sem mernek szólni senkihez, itt meg kiélhetik a beteges hiányukat.

fészbúk dzsenerejsön

2012. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%

Mindjárt kiosztanak, de mindegy!

Azért Kedves Kérdező, mert ez Magyarország!!!

Itt meg sem szólalhatsz anélkül, hogy le ne szednék rólad a keresztvizet.

Nézz bele más fórumokba, olyan szinten megy az anyázás egyszerű piti kérdéseken, hogy az embernek felfordul a gyomra.

Iszonyú negatívak az emberek, mocskolódás mindenhol, a többség nem tud normálisan válaszolni, rögtön az anyázáson kezdi.

Nem tudom, miért van így, de mindenhol ez van, ez van körülöttünk, ez árad a médiából, mocskolódás, egymás szidása, anyázás, gyűlölködés.

Ilyen a légkör ebben az országban, és ez itt is meglátszik!

2012. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de nem értek veled egyet. Én ugyanúgy élem az életem mint bárki más, attól hogy vannak ilyen problémáim, neked is lehetnek másmilyen problémáid, amit nem mersz feltenni, de attól még normális vagy.
2012. nov. 3. 12:07
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-eske! Ez a valóság. Elég szomorú!
2012. nov. 3. 12:08
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, neked milyen szuper képességeid vannak? Azt nem írtad le.
2012. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Én úgy látom, az Ezo témában az ilyen jellegű morgolódások száma már meghaladja a rendes kérdéseket. Tudomásul kellene venni, hogy az Ezo nem a vakhitűek számára van fenntartva. A céltalan, bántó gúnyolódásnak persze sok értelme, haszna nincs. De azok, akik az egész kérdéskört kétkedve szemlélik ugyanolyan joggal szólalnak itt meg, mint a hívők.

És ilyen viták döntően csak itt vannak.

A főzésnél pl. nincs semmi harag, ha valaki megkérdezi, hogy ti hány kanál szódabikarbónát tesztek a húslevesbe, valaki beírja, hogy hármat, más meg azt, hogy semminyit mert nem való bele.

Szerinted az lenne a helyes, ha mindenki csak bólogatna rá, hogy bizony-bizony, legalább három.

Ez a rovat miért más? Itt miért nem szabad leírni azt, hogy nincs, s miért csak a van az elfogadható?

2012. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Ja, igen, még az utolsó mondatodra: a nincs rá olyan válasz, amely a tudományosan elfogadható, meg a hülyeség az két külön dolog.

Régen azt mondták tudósok, hogy a Nap a Föld körül kering. Most fordítva. De van számos dolog, ami régen is hülyeség volt, s ma is az. És az is marad. És – a provokatív kérdések nélkül is – az ilyenek vannak többségben.

2012. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
1. vagyok: én azokra gondoltam, akik gúnyt űznek másból. Mindegy...
2012. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Valaki megkérdezi hogy "Szellemet láttam?", és a kérdező csak az igen válaszokat fogadja el. Aki nemet ír azt lehordja hogy mit keres itt az ezo kategóriában.
2012. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem az a gond, hogy elmondja, hogy nem hisz benne!

Az a gond, AHOGY mondják!

Undorító stílusban, kötekedve, anyázva hordják le a Kérdezőket.

Ez mire jó?

Kinek jó?

Segíteni biztos, hogy nem segít!


Amúgy meg tényleg a kérdésre keresik a választ a kérdezők, mi értelme van a gúnyolódásnak?

2012. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!