Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tükörmágia? Átlátás egy másik...

Ajyka kérdése:

Tükörmágia? Átlátás egy másik helyen lévö tükörbe. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Hogyan működik?Tanulható? Stb. Egy hozzá értő embetöl várok választ:)
2011. febr. 23. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

igen működik.

úgy hívják, hogy Skype, és elkellhet hozzá 2 gép, intenetkapcsolat, webkamok...

2011. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A mai ismereteink szerint nem lehetséges.
2011. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
38%

Mivel a tükör egy nagyon finom alumíniumfólia, és egy üveglap rajta, ezért azzal a fizikai tulajdonsággal bír, hogy a befogadott fény 99%-át visszaadja.

Alapvető fizikai szabály, hogy ha én látlak téged, az azért van, mert a fény visszaverődik rólad az én szememre. A fényt látom nem téged.

Így magadat is a tükörben azért látod, mert a fényedet visszaveri az alumíniumlap.

Semmi köze ahhoz, hogy ez az alumíniumlap megtalálható-e más otthonában is.

2011. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nos nem igazán a fizika,dologra voltam kiváncsi,most lehet hülyeség de én hiszek benne,nagyon régi feljegyzések is vannak erröl a mágia ágról. Tehát a Tükörmága 'nem létezö' alapjaira gondoltam:)
2011. febr. 23. 19:55
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és nemtudom az ezotéria,mágia témához hogy kapcsolódik a Skype.Annyira értékelem az ilyen baromságokat -.-'''
2011. febr. 23. 19:56
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Baromságokat??? A skype-nak több alapja van mind technikailag, mind megvalósíthatóságban, mint a tükörmágiának.

Sztem ha vannak feljegyzések is, ma senki nem tudja reprodukálni ezt a mágiát, különben azzal követném folyton a barátom.

2011. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Megvalósítható! A tükröket úgy kell elhelyezni, hogy az abból a szögből, ahonnan te nézed, ráláss a szoba másik oldalán elhelyezett tükörre. Így az előtted álló tükörben fogod látni a másik tükröt, tehát átlátsz egy másik helyen lévő tükörbe.

És igen tanulható a dolog. Habár a tehetségesebb embereknek elsőre is sikerülni szokott. Ha nem megy, ne keseredj el! Helyezd át az egyik tükröt és próbáld meg újra. Én hiszek abban, hogy előbb vagy utóbb sikerülni fog a mutatvány.

2011. febr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez bűvészmutatvány, nem mágia, nem?
2011. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges. A tükör a legtöbb hasznos tulajdonsággal rendelkező mágikus eszköz :)
2011. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
értem,és te esetleg tudsz erről többet?
2011. febr. 24. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!