Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek lehetséges a...

Szerintetek lehetséges a telepátia és ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem és sehogyan.
2012. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fizikai ismereteim szerint képtelenség. De már sokszor előfordult velem, hogy pl. gondoltam valakire, akivel már régen beszéltem, hogy fel kellene hívni és megcsörrent a telefon és ő volt a vonalban. Vagy olyan is volt, hogy elindultam valamit megcsinálni és a családból valaki más is ugyanakkor indult azonos célból, pedig nem is beszéltünk róla és nem is volt olyan nagyon fontos.

Válaszom a kérdésedre: Ki tudja?

2012. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

szerintem lehetséges, és még számos hasonló képesség, is csak ahogy felnövünk ezekből kimaradunk, ezeket nem tanuljuk, sőt azt tanuljuk, hogy lehetetlen, és emiatt nem foglalkozunk vele sokan..


hogy hogyan?Nincsenek olyan ismereteink amikkel ezt meg lehetne magyarázni

2012. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
ne hallgass a trollokra. magasabb asztrálsíkon élők között igenis lehetséges, erre már bizonyíték is van. a kristálygyermekek is képesek lesznek rá.
2012. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Hol a bizonyíték?


Ja, hogy megint csak a levegöbe beszélsz.

2012. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg és akkor hol a cáfolat?? Te akkora egy sötét ember vagy vera.
2012. nov. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Előző voltam,


A kérdésre a válasz, igen lehetséges és meditáció közben könyebb akkor ha a másik személy is meditál.

2012. nov. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

A dolgokat elöbb bizonyítani szokás, hogy legyen mit megcáfolni egyáltalán :)


De persze zakkant ezós körökben az ésszerü gondolkodás nehéz :)

2012. nov. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen van telepátia és mégtöbb nehezebben elhihető "csoda". Ám aki csak itt él a földön, úgysem hinné el...Ezért vannak klubok, zárt körök, ahol "ezek" a jelenségek természetesek.
2012. nov. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tény hogy a titkosszolgálatoknál régebben sikerrel alkalmaztak un. látókat,akiknek a világ másik oldalán lévő létesítményeket kellett "megfigyelni"

Ha már alkalmazzák is ezeket a képességeket szerintem elég nyilvánvaló hogy létezik,vagy mégis milyen bizonyíték kéne kedves Vera???

2012. nov. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!