Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen megoldást alkalmazzak...

Milyen megoldást alkalmazzak pánikbetegség, szorongás leküzdésére? Van valami tuti hasznos módszer?

Figyelt kérdés
Pszichiáterhez járok, de szeretnék kicsit önismeretet is tanulni. Alapvetően mosolygós, barátságos lány vagyok, de valamiért ha nem vagyok olyan emberek közelében, akkor mindig negatív gondolatok árasztják el a fejemet. Elkezdtem olvasni a Tudatalattid csodálatos hatalma című könyvet, nem tudom, beválik-e majd. Van esetleg valami más könyv, ami nagyon hasznos? Vagy meditációs gyakorlatok? Félek belevágni akármibe is, mert mi van, ha csak időpocsékolás.
2012. dec. 23. 14:24
1 2
 11/12 EllieArroway válasza:

Szia, az egyik bizonyítottan hatékony és nagy múltú módszer a Schultz-féle autogén tréning - én nem pánikbetegség miatt tanultam, hanem "csak" napi stressz leküzdésére, nekem bejött. Itt lehet pl megtanulni: [link]


Egyébként, ha negatív gondolataid vannak, akkor lehet, hogy kognitív pszichoterápia vagy sématerápia is jó lenne neked, arról pl itt van leírás a "terápiás csoportok" címszó alatt: [link]

bár nem tudom, önismeret alatt pszichoterápiás módszert értettél-e vagy másmilyet.

2013. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!