Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a titkuk a sikeres embereknek?

Mi a titkuk a sikeres embereknek?

Figyelt kérdés

hogyan váltak azzá, mikor ők is egyszerű emberek voltak?milyen a mentalitásuk?

ti hisztek ebben a bevonzásban?Tényleg sikerül bevonzani, ha nagyon hiszünk benne?


2012. dec. 27. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Az a titkuk hogy nem árulják el azoknak a titkukat akik nem sikeresek. Ha elárulnák akkor azok is sikeresek lennének, és akkor ők mihez viszonyítva lehetnének azok?:D
2012. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Tisztesség, szorgalom és alázat. Semmi hókuszpókusz, legalábbis nálam... Tenni kell érte, nem bevonzani.
2012. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 loupsolitaire ***** válasza:
84%

Akik lassan lesznek sikeresek (megérdemelten), azoknál igaz a tisztesség, szorgalom, alázat.

Akik gyorsan lettek sikeresek (érdemtelenül), ők vagy szerencsések, vagy gátlástalanok, becstelenek, vagy jó ismeretséggel rendelkeznek.

2012. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Racionálisak.
2012. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

tehetség, szerencse, szorgalom, jó taktikai érzék és barátok (nem feltétlenül van alapból összes, de megszerzik.)

és attól függ igen, hogy gyorsan vagy lassan lesz e sikeres..

ill hogy milyen területen, és mit értünk siker alatt? Mert ha egy tőzsde cápára, akkor nem kicsi gátlástalanság, de ha egy polgári körben dolgozó, jól kereső apuka, akinek van ideje a barátaira és családjára is, akkor, tisztesség és szorgalom is elég..

2012. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

ha az agykontrollos oldalra gondolsz, akkor nem kötelező érvényű, hogy használják..

egyébként meg vannak akik nem nevezik agy kontrollnak, mert ösztönösen használják, max nem azon a szinten. (előző kommentelő)

2012. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Optimizmus..
2012. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nem vonzottam be semmit, nem agykontrolloztam, nem idéztem szellemeket, mégis sikerült.
2012. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2012. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

December 14-én voltam egy rendezvényen, ahol sikeres emberek beszéltek arról, hogy hogyan lettek sikeresek. Pl. A Kürt Computer tulajdonosa, Dr. Kürti Sándor, illetve Tonk Emil, akit szerintem nem kell bemutatni, és Király Norbert, aki többmilliós tartozásból lett ingatlanmogul, tisztességesen. Lesz még ilyen rendezvény, itt kell figyelni, regisztrálni stb.:


[link]

2013. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!