Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van olyan ember aki rossz...

Van olyan ember aki rossz hatással lehet a másikra az élet bármely területén? Ha neki nem jó másnak se legyen az.

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Van.
2011. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ja van,és sajnos elég sok ember van így ezzel...:/
2011. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Van persze. De , ha másnak akars jót akkor meg azért utálnak. Szóval igazából nem értem. Én sok barátikörbe megfordultam már. Voltam már olyanba is ahol nagyon nagy összetartás volt és jó emberek...de csak egy valami tartott minket össze az pedig a drog volt. Voltam gazdagok között is az talán még rosszabb volt. A képmutatás ne továbbja. És voltam teljessen normálisnak tűnőbe is..ahol csak késöbb derültek ki a dolgok. Nem tudtam magam lenni stb..én "egyedül" érzem magam a legjobban:/
2011. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen van...peldaul ha valaki boldog jo kapcsolatban el, elöfordul, talan akaratlanul ,talan akarattal de egy harmadik addig nem nyugszik amig tönkre nem teszi...
2011. nov. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy van-e?


Kb. az emberek 99%-a ilyen. Próbál keresztbetenni.

2011. nov. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2011. nov. 20. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!