Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az élet milyen területein...

Az élet milyen területein javíthatok agykontrollal, illetve végezte e már el valaki az Ultra tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Pl az életemnek több területén szeretnék változtatni, azt hiszem bizonyos tekintetben agykontroll nélkül is elég erős az elmém( egyik napról a másikra tettem le a cigit magam sem tudom hogy, főleg h életem leg feszültségekkel telibb időszaka volt), ám szeretném tudni, hogy pl egészségügyi téren illetve olyan téren, hogy jobban lelkesedjek bizonyos dolgok iránt és az apátiámat váltsa fel az amilyen korábban voltam, tehát az az életvidám fickó, tehát mennyire lehet ezeket megvalósítani...

Másik dolog, hogy az Ultra tanfolyam miben más??? szinte már képesek lehetünk vele az érzéken túli érzékelésre, illetve az Univerzumból is nyerhetünk válaszokat akár??


2013. febr. 9. 13:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát ha szeánszra járt magára vessen az agykontroll nem szeánsz... ez nem ettől függ, nekem is volt ilyen időszakom... meg alvási paralízises időszak...ezek mind mind lelkiállapothoz kapcsolódnak...nincs köze semmiféle démonokhoz, meg Sátánhoz, az Egyházak meg örüljenek, hogy annyi hívük van amennyi, mert én a nagy Egyházaknál nem láttam szegénységet sose, van ott pénz...
2013. febr. 10. 18:54
 12/14 A kérdező kommentje:
Most én is akkor emeljek ki a sok közül pl vallási fanatikusokat, inkvizítorokat, vagy említsem meg a katolikus pedofil papokat???... Ennyi erővel én meg azt mondom a keresztény vallással vigyázni kell, mert maga a gonosz munkálkodik ott....nagyszerűbb érvrendszered nincs???? Azért a keresztény isten nevében nagyobb mocsokságokat követtek el, mint pl az hogy valaki lámpa mellett alszik .. :D :D
2013. febr. 10. 18:59
 13/14 anonim ***** válasza:
68%

Amit én tettem,az ennyi: Gondoltam felhívom a figyelmedet,hogy veszélyes tanok is vannak. Te rossz vágányra tévedtél,mert papokról azaz emberekről beszélsz. Tudatom. Isten előtt koldus,vagy király az egy. Trónja előtt minden ember számot ad bűnéről..Vigyázz a vádaskodással,mert az nem csak a vádlottat minősíti.A vádlót is. egyébként az nem érv.

Részemről a téma befejezve.

2013. febr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

".....nem én gyógyítottam meg, hanem a hite....."


Ennyi!

Mindenkin az segít, amiben hisz, akár létezik, akár nem.

(lásd:placebo)

2013. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!