Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki próbálta már alkalmazni...

Valaki próbálta már alkalmazni a vonzás törvényét, azaz "A Titkot"?

Figyelt kérdés
Nehezen tudom kitisztitani az elmém,uralkodni az indulataimon,es nagyon nehezen tudok odafigyeléssel is pozitív frekvenciát kibocsátani.. Valakinek valami tuti tipp az alkalmazasban? Tapasztalatok?
2013. febr. 4. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

igen,próbáltam és sikerült:)

de ne a Titokból indulj ki,ott megpróbálják az egészet egy misztikus köntösbe burkolni,ha jobban utána nézel jobban megérted:)

ja,és nekem tökéletesen működik:D

2013. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

éhes vagy???

nincs kajád??

elmész szt veszel, ha nincs pénz szerzel vhonnan, v lopsz v lesz vmi de a lényeg h a kaja benne lesz a szádban...addig hajtod a sorsot míg nem áll előtted a lehetőség h betömd a szádat.Ennyi a vonzás törvény.

2013. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért jön napi 3 ilyen kérdés?
2013. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is bejött már többször is esetleg ha gondolod írj üzit és ott írok bővebben róla. :)
2013. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rajcziz ***** válasza:

Erre ne úgy gondolj, hogy mostantól így fogok élni, gondolkodni, és úgy is lesz. Hosszú folyamat, mire felülírod a korábbi gondolkodásmódodat. Apró lépéseket kell tenned, szép fokozatosan kell fejlődnöd.

Egyébként tényleg olvass utána a dolognak, hogy egy átfogóbb képet kapj.

2013. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!