Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » The Secret: Tapasztalatok a...

The Secret: Tapasztalatok a vonzás törvénye alapján?

Figyelt kérdés

Irjátok le azt amit sikerült bevonzzani, és azt a módszert is, ahogyan sikerült.

Látvány tábla? Vizualizáció? Esetleg valami saját módszer?

Tényleg működik, csak hinni kell!

(ha úgy állsz hozzá, hogy áh, ez hülyeség, de azért megpróbálom a poén kedvéért, ne csodálkozz ha nem jön be! Csak komoly "hivők" irjanak!


2013. jan. 24. 02:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
44%

Én elolvastam. Tök komolyan is vettem mégsem történt semmi. Nem hiszek már benne és nem hiszem, hogy eredményes lenne. Ez a módszer maximum arra jó, hogy önbizalmat teremtesz vele, hogy márpedig, ha elhatározom meg is tudom csinálni. Például munkában, ha előléptetésre vágysz és még többet dolgozol, mindent megteszel érte. Közben pedig így próbálod bevonzani a jót. Ha otthon ülsz és erőteljesen koncentrálsz rá, hogy nyerj a lottón, akkor tuti nem fogsz semmit elérni.

Nekem ezzel a módszerrel maximum a negatív dolgokat sikerült elérnem. Mindig azon agyaltam, hogy jaj csak ez meg az ne legyen. Erre bumm meg is történt. :D Pozitív irányban sajnos nem jött még össze, de van egy érzésem, hogy nem is fog.

Szóval ez inkább hozzáállás kérdése, hogy elhiszed sikerül, de teszel is érte. Nem csak várod a sült galambot.

2013. jan. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Az én történetem elég régről kezdődik... Talán kisiskolás koromtól.

Nagyszüleim külföldön élnek, kiskorom óta, voltam már náluk látogatóban, és mindig arról ábrándoztam, hogy én is kiköltözöm. (nagyon messze laknak, de nem szeretnék semmi konkrétat irni)

Persze szüleim már beadták a családegyesitést, de erről egy 7 éves gyerek mit sem tudott...


17 évesen költöztünk ki hozzájuk!


De előtte:


Még nem láttam a titkot, mégis a mai napig csodálkozom, hogy ennyire pontosan bejött minden...

Kollégista voltam, 10. osztályos, és álmodozással töltöttem a szabadidőm.

Egy srácot képzeltem el, se arcot, se semmit. Egy neve volt csupán. (lista szerűen irom, mert hosszú lenne)

Szóval, amiket elképzeltem hozzá:

a közelben lakjon, pl egy másik tömben.

legyen köze ahhoz az országhoz, ahova terveztük a költözést (nem akartam elvesziteni a barátot, ezért eleve igy képzeltem el, hogy meglátogathasson)

a szüleink is ismerjék egymást.

legyünk jóban, járjunk.


Nem történt semmi, de hisz még csak nem is hallottam a vonzás törvényéről. Egyszerűen élveztem az álmodozást.

Aztán abba hagytam.

Nem történt semmi kb 2 hónapig.

Majd jön egy üzenet egy ismeretlen sráctól. Fel akarta velem venni a kapcsolatot.

Kiderült, hogy régen egy oviba jártunk, az anyukáink is ismerték egymást. A beszélgetésünk során kiderült, hogy a szomszédban lakott (1 lakódömbbel lejebb) de mivel kolis voltam, nem sűrün jártam otthon.

Későbbiekben az is kiderült, hogy volt köze az országhoz, sőt, gyakran kijárt.

(nem sokan jutnak el, elhihetitek)

Persze a neve nem az volt, amit elképzeltem, és nem is jöttünk sosem össze, de ezt leszámitva minden klappolt.


Aztán elkezdtem aggódni, hogy mivan, ha nem jön össze. Negativ voltam, siralmas volt a pozitiv próbálkozásom, nem akartam, hogy megszakadjon a kapcsolat.

A nemakarásnak meg lett az eredménye... 2 évig nem beszéltünk, majd mikor lelkiekben elengedtem, újra irt.


A jót is be lehet vonzani, de ha nem jól fogalmazod meg a kérdésed, ha mást érzel, mint amit mondasz, negativ eredménye lesz.


Sok mindent vonzottam már be, apróságokat, pl az iskolából hazafele jövet gyrost akartam enni, hát mi várt az asztalon?

Nagy amikor elképzeltem, hogy a tanár beteg lesz, és nem irunk dogát. az is bejött.


Jártam táncra is.


Ez is egy nagyobb történet lesz:

Belezúgtam az egyik srácba, de nagyon... Persze nem jött össze, de élveztem minden egyes táncot. Volt egy nagyon szenvedélyes tánc, amit olykor gyakoroltunk a gyakorló óránkon.

Ritka volt... Sokszor elképzeltem, hogy egy adott zenére kezdünk táncolni. Minden nap a zenét hallgattam, közben a táncunkat képzeltem el, de ezt sem tudatosan, csak érzelemből.

Aztán kiszerettem a srácból, és egy másikba estem bele...

Ismét a gyakorló óránkon voltunk, felcsendült az a szám, amit egykor vizualizáltam. Felkértem a srácot, akibe újonnan estem bele (hölgyválasz volt)

A srác rám néz: fáradt volt, majd oda ment a régi szerelmemhez, és megkérte, hogy táncoljon velem, mert ő fáradt.

A régi szerelmem igent mondott...

Kétségtelenül én vonzottam be.


Rájöttem arra, ha valamit vizualizálsz, addig nem küldöd el az uciverzumba, amig el nem engeded.


Pl: ha egy katalógust lapozgatsz, és kijegyzeteled, hogy neked ez a felső kell, az a szoknya, az a cipő tetszik, és az a táska is jó lenne...

Kijegyzeteled, leirod a sorszámát, de addig nem adod le a rendelést, amig nem fejezted be. Mi történik akkor, ha hónapokat rágódsz ezen? Ülsz a katalógus felett, és mondod, nekem ez kell, most!!!!

Hahó, add fel a rendelési lapot, és megkapod.


El kell engedni a vizuális rendeléseket, és hagyni, hogy az univerzum végezze a dolgát.


Nekem a vizualizáció jött be...


Volt már egy listázásom is:


Az új sulimba jártam (külföldön)

Megtetszett egy táncos srác, együtt táncoltunk a hip-hop csoportban.

Elképzeltem, hogy ez előadás végén oda jön hozzám, megölel.


Meg is történt mindez, de a listám többi részére is kitérek:


Azt akartam, hogy jöjjön pszichológia órára (ritkán járt be, az okát nem tudtam)

jöjjön oda hozzám, öleljen át,

ha megkérem hogy segitsen, ő segiteni fog,

az órán ha szólnak, együtt hagyjuk el a termet.


apróságok, de tekintve, hogy nem mindig járt be, már sem volt olyan biztos...


Bent volt az órán, és együtt hagytuk el a termet. De még nem szólt senki sem, és visszaküldtek minket.

Ha akkor nem megyünk le magunktól, nem tudunk beszélgetni, mert mindenki egyszerre jött ki a termekből, és a sráccal foglalkoztak.


Volt egy barátnőm a suliban, ő is külföldi volt...

Akkoriban jóban volt egy sráccal, bár nem nagyon beszélgettünk.


Most pedig állást kaptam, és ugyan kivel dolgozom? Azzal a sráccal, aki a barátnőm haverja!

Persze csak most kezdem beismerni, hogy tökéletes pasi, kidolgozott teste van, és jó humora.


Persze engem nem lehet a "jó nő" kategóriába sorolni, alacsony vagyok, és van némi súlyfeleslegem is...

Nem hittem volna, hogy bejövök a srácnak, de pár napja hallottam, hogy azt mondta az egyik munkatárs nőnknek, hogy aznap szépen néztem ki.


Bár még nem tudom, hogy mi lesz a végkifejlet, már jegyzetelem a rendelésem ;)


Ha plusz munkára volt szükségem, egyből kaptam az sms-t, hogy be tudnék-e menni valaki helyett, mert vagy beteg, vagy edzése van.


Apróságok ugyan, de működik!

2013. jan. 24. 03:20
 3/25 A kérdező kommentje:
bocsánat a novelláért, sokat irtam, nem kötelező elolvasni :)
2013. jan. 24. 03:20
 4/25 A kérdező kommentje:

első:


most olvasd vissza amit irtál... sok a negativ... Mégsem hittél benne annyira. És ennek idő kell...

Ha elültetsz egymagot, és 2 napon belül nem történik semmi, akkor kidobod, mert ez nem jó? dehogy, türelmesen vársz...

Ne akarj annyira görcsösen mindent, kezdjed valami egyszerűvel, gondolj valamire, ami jó érzéssel tölt el.

2013. jan. 24. 03:22
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinni kell hanem megtapasztalni és utána tényként lehet venni és ha tényként veszed és annyira természetesen mintha levegőt vennél akkor igazán működik.



"hogy nyerj a lottón, akkor tuti nem fogsz semmit elérni."


A lottón azért nem nyernek, mert az átlag nincsenek még arra sem felkészülve, hogy kis önbizalmuk legyen. Nem hogy milliárdok felett tudnának kezelni...


A vonzás vagy más néven alkímia egy önfejlesztő módszer amivel ön-teljesülhetsz és megtalálhatod önmagad. A teremtő erő tudja pontosan ki vagy, mindent lát és hall és az életfeladatod felé terelget. Ahhoz, hogy tudjad igazán mit akarsz saját magadat kell először megismerned.

Szóval kétlem, hogy minden embernek a lottó ötös lenne a célja és ezért sem nyerik meg annyian..


Kis kivánságokkal érdemes kezdeni, hogy az agy fokozatosan hozzászokjon a tényhez. A szívbe jut először az információ ( érzés) és utána az agyba( ego) ha csak az agy működik akkor káosz van, ha mind kettő akkor harmónia és teremtés.

A vonzás egy jű modszer ahoz, hogy fejleszd önmagadat és a saját társteremtő képességedet, az alkímia képességeidet.


És végül:

A vonzás törvénye akkor is működik ha nem hiszel benne, ha nem érted, ha ateista vagy, vagy nem veszel róla tudomást. Mindig hatással lesz az életedre. Mindig a meggyőzödésied, érzéseid és gondolataid szerint alakítja az életed. Ha tudatos a vagy ha nem akkor is. Mindenkinek a saját döntése, hogy eldöntse tudatosan szeretne teremteni vagy tudatlanul.


Minden jót.

2013. jan. 24. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
33%

F*szsag az egesz es minden ilyen baromsag, par ember jol el belole, ennyi.

Minel hamarabb jossz ra, annal kevesebb idot pazarolsz el hulyesegekre.

2013. jan. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sikerült elég sok minden a vonzás törvényével. A baj az, hogy rengetegen félreértik és nem tudják használni. Egyszerűen gyökerek.
2013. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

biztos, hogy működik, tapasztalatból mondom... aki nem hiszi el, az meg ne csodálkozzon, ha nem jön be amit kér.

Én is hiába öszpontositottam arra, hogy ezt szeretném, mikor legbelül azon rágódtam, mi van, ha?

Persze, hogy az nem sikerült...

Összhangba kell lenni az univerzummal.

2013. jan. 24. 13:08
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

nekem működik,de néha a sok negatív hozzászóló elveszik tőle a kedvemet és akkor a rosszat képzelem el,az egyik barátnőmnek is mondtam hogy próbálja ki,neki is működik,sőt már is rábeszélte a párját:)

am én csak vizualizációt használok,de érdekelne hogy még melyik módszerek vállnak be:)

2013. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hetedik vagyok, kilencedik kérdésére: pl minden este írok a hálanaplómba, kerülöm a folyton panaszkodó embereket, van egy célfüzetem amit minden reggel átolvasok, stb.
2013. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!