Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ti hisztek a vonzás hatalmában...

Ti hisztek a vonzás hatalmában? Van, akinek már bejött?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 16:23
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
62%

Hát elég sokszor bejött...

Meg ugye, ha folyton arra gondolsz amit nem szeretnél.. általában az valósul meg, bevonzod magadnak..

Sajnos nekem még túl sok jót nem sikerült elérnem /persze volt már rá példa/

mert túlságosan pesszimista vagyok.

2013. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
29%
Nekem már bejött. Csak egy mágnes és egy fém darab kell hozzá.
2013. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

egy ideig csak a rosszat vonzottam be,nem értettem hogy miért történik meg mindig az amitől félek és fura is volt hogy egy csomót magyaráztam másoknak hogy mennyire félek hogy valami megtörténik és erre meg minden előjel nélkül megtörtént,akkor meséltek a vonzás törvényéről,utánanéztem és azóta figyelek arra hogy ne vonzzam be a rosszat,és tényleg működik,rengeteg olyan dolog történik velem amit elképzeltem a rosszat meg kizárom és nem is történik semmi baj

buszlekésés és egyéb kellemetlenségek persze vannak,de ezeket nem is igyekszem kizárni,de ha az ilyeneket nem nézzük csak jó dolgok történnek velem,tegnap jött egy kellemetlenség,azt hittem hogy bajom lesz belőle de hirtelen az is a javamra fordult,szóval igen,működik:)

2013. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
Biztos működik előző, véletlen sem kamuzol, mert a dolgok már csak így mennek.
2013. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
hát képzeld előző kémiában is a hasonló a hasonlóban oldódik miért ne lehetne ez igaz az életre is
2013. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

nem kamuzok,a te dolgod hogy elhiszed vagy nem,meg itt nincs is értelme kamuzni,azzal csak negatív pontozást kap az ember ha elmeséli hogy neki működik

nem azt mondtam hogy egyik percről a másikra megváltozik a világ,de működik a dolog

2013. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Hát pedig a világ nem úgy működik, hogy nagyon akarsz valamit és meg is történik... Nem elég akarni, tenni is kell érte és akkor sem jön össze minden.
2013. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

a vonzás nem azt jelenti hogy minden az öledbe hullik,a lehetőségeket vonzza be,ezeket kell kihasználni

szerintem itt értettük félre egymást

2013. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Meggyőzödése határozza meg az ember. Ha könynen és egyszerűen kell a kivánság akkor úgy is jön.


Akinek nem megy az csak irigy. Nem mással kell foglalkoznia hanem a saját korlátait kell legyőznie. De ez a ő dolga.


A vonzás mindig és nagyon is működik.

2013. febr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

"Akinek nem megy az csak irigy." xDD

Inkább fogadd el, hogy a világ nem így működik. Az akaratoddal nem tudod irányítani az eseményeket, maximum csak szeretnéd.

2013. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!