Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll segíthet...

Az agykontroll segíthet ebben? Vagy valami más módszer?

Figyelt kérdés

Szakított velem a párom és azóta teljesen úgy érzem magam,mint egy élőhalott. Semminek nem tudok örülni és gyakran sírok is, mert nem tudom feldolgozni.

Szertenék egy kis pozitív energiát bevonzani. Vagy legalább elfogadni és kiheverni a szakítást, lerövidítve a szenvedés idejét.


Olyanokra gondolok pl. hogy saját magamat kínzom a régi emlékekkel, de tudom, h újra úgyse leszünk együtt. Vagy folyton nézegetem a képeit, a közösségi hálón kivel-merre meddig mit csinál. Szeretném, hogy legyen akaraterőm ezeket elhárítani.

Köszönöm! 18L


2013. márc. 4. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulsz még vagy dolgozol? Mi az a tevékenység ami a leginkább kikapcsol? Ne keseredj el az eltűnt barátod miatt!Még nagyon fiatal vagy ,van időd arra,hogy jöjjön egy másik hódoló és lehet a következő esetleg jobb lesz.Zárd le ezt az időszakot, gondolj arra ez is tapasztalat ami rögzítődik arra vonatkozóan mit kell majd másképp csinálnod illetve megismered a fiúk viselkedési formáját.A "közösségi hálón" nem láttál véletlenül sokkal jobb pasikat,ahelyett hogy a régit nézegetnéd? Aki el akar menni azt engedni kell illetve segíteni abban,hogy el tudjon menni.Nem lehet kényszeríteni senkit arra,hogy szeressen vagy sajnálatból veled éljen. A sírás nagyon jót tesz és az is ha elmondod a bánatodat ami közelebb visz a megnyugváshoz. Előtted van még oly sok minden, miért kellene neked akár fél percet is szenvedned!
2013. márc. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy srác se érdemel ennyit...

Foglald el magad, menj el a barátnőiddel..

Nem ér ennyit egy pasi se....


Mikor engem eldobott a szerelmem az első nap csak bőgtem.... aztán nap végére rájöttem h nem éri meg..

2013. márc. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is pont ugyanígy van bár a csaj dobott... első lépés, tiltsd le a közösségi hálón...hidd el ez a legelső lépést amit tenned kell... Következő dolog, hogy saját magadat teljesíted ki amennyire lehet, és nagyon okosan gondolod, hogy az agykontroll ebben segíthet illetve bárminemű sport, avagy hasonló tevékenység, pl jóga..., és amint így teszel, mármint hogy elhatárolódsz tőle és rájössz, hogy a világ nem egyenlő a "volt" szerelmeddel, és kiteljesedsz akárcsak egy kicsit bevonzod a jó dolgokat..
2013. márc. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megbocsátás útja, Belső utazás termékeket ajánlom,meg soksok relaxációt. Illetve ne búsongj magadban sokat, foglald el magad melóval vagy hobbival! Erről Dale Carnegie ír jókat második könyvében.
2013. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!