Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jótékonykodni hogy lehet pénz...

Jótékonykodni hogy lehet pénz nélkül?

Figyelt kérdés

Rengeteg időm van, szívesen segítenék a rászorulókon. "Felesleges" pénzem nem nagyon van, sőt már minden használt ruhámat, és tárgyamat elosztogattam. Úgyhogy csak magamat tudnám adni.

Nagyon kreatív, kedves lány vagyok, és gyerekeket szívesen tanítanék rajzolni, kézműveskedni, dolgoztam is már ilyen munkakörben.

Lehet ezt jótékonykodás kereteiben?

Van itt olyan aki csinált már hasonlót?



2013. márc. 13. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmehetsz önkéntesnek, általában karitatív és egyéb ilyen szervezetek szívesen fogadnak hasonló mentalitású embereket, mint te. Példát sajnos nem nagyon tudok mondani, de nézz körül a lakóhelyeden. Akár külföldre is elmehetsz, még arra is van lehetőség.
2013. márc. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A kórházakba is lehet menni segíteni ingyen. Pl öregeket kikisérni mosdóba meg gyerekeknek felolvasni mesét ilyesmi. Ha csak úgy segítségként fizetség várása nélkül vállalod, szivesen veszik.
2013. márc. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha budapesti vagy, akkor írjál privit. Tudok segíteni.
2013. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mondjuk úgy, hogy ingyen dolgozol.- Engem rengetegszer kihasználtak már így.....igérgették h kifizetik a munkát aztán meg nem fizettek azzal az ürüggyel, hogy jótékonykodási célból kellett és pofátlanság pénzt kérni....szóvla dolgozz ingyen és le van tudva a hatalmas jótékonykodási kényszered. ha rajtam múlik ezentúl egy csóri sem kap semmit...nem érdemlik meg, mert te gürizel ők meg csak ülnek és tartják a markukat...a nagy büdös semmiért..megutáltam a csórikat rendesen
2015. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!