Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Bevonzhatnék így dolgokat az...

Bevonzhatnék így dolgokat az életemben? Ilyen módon bevonzhatom azt, h olyan barátiam legyenek akiket én szeretnék?

Figyelt kérdés

Van az a mondás,h hasonló hasonlót vonz.Jelenleg kevés az ismerősöm(barátom),de azok is szerencsétlenek,mint én.Ezen kívül depivel kűzdök,nincs párom és ezt lehetetlennek látom,h legyen...Megvagyok arról győzödve,h egy szerencsétlen,magányos,depis ember vagyok akinek már mindegy...Szinte már rögeszmémmé vált ez!

Viszont változtatni szeretnék ezen! Ha mostantól minden nap elhiszem,h én egy értékes ember vagyok,így gondolkodok elhiszem h szerencsés vagyok,sokat elképzelem,h lesznek barátaim,vidám és mosolygós vagyok akkor ez jelen lesz az életemben?

Hallottam,h fontos a gondolathoz fűződő érzés is.Viszont én sokszor egyfajta érzelem mentes áapotban vagyok.Hogyan hozhatnám elő a mélyből az érzéseket?


Köszönöm! :)



2013. márc. 19. 00:32
1 2
 11/12 Alaque ***** válasza:
100%

Nem szabad menekülni a negatív érzések elől. Persze lehet a szőnyeg alá söpörni őket, és örülni a virágoknak meg a napsütésnek meg annak, hogy semmi baj nincsen, mint ahogy lehet csonttörésre fájdalomcsillapítót zabálni marékszámra, csak semmi értelme, mert előbb-utóbb összeforr az a csont, csak rosszul. Ilyenkor aztán újra el kell törni, hogy jól forrjon össze.


Hidd el, sokkal tisztább és őszintébb lesz az a jókedv, ha tisztázod, akár magadban is, hogy mi a probléma, mi nyomja a lelked, és megoldod ahelyett, hogy a szőnyeg alá söpörnéd. Valami oka csak van a negatív érzéseidnek. Ezt az okot kell megtalálni és megszüntetni. Persze segít az optimista hozzáállás, de nem reménykedni kell a bevonzásban, hanem változtatni azon, ami rossz. Ez nem egy passzív folyamat, hogy leülök meditálni, elképzelem, hogy minden rendben van, és mikor kinyitom a szemem, akkor már tényleg minden rendben lesz - tenni kell! Cselekedni, kipuhatolni a probléma gyökerét, és tenni ellene, változtatni a kellemetlen életkörülményeken.


Ezt felejtik el sokan, ezért fuccsol be a "bevonzás".

2013. aug. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11 Valaszolo:Koszonom. :)
2013. aug. 30. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!