Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll segíthet...

Az agykontroll segíthet elveszett tárgyak megtalálásában?

Figyelt kérdés
Mielőtt leszólnátok már 2napja keresem,szóval nem az volt az első hogy kiírtam,de már nem tudok mit tenni.A pénztárcám tűnt el,kb1000ft volt benne,ami fontosabb az a 90%-kos papírom és a tajkártyám.Amikor suliból hazafelé mentem felültem a buszra még megvolt,ott nem lophatták ki mert végig a barátaimmal voltam és ez az utolsó reményem.

#tárgy #agykontroll #megalálás
2013. márc. 27. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:

akkor segíthet megtalálni, ha valami olyant keresel amit te tettél el valahová, viszont - mert nem figyeltél, vagy régen volt - nem emlékszel hová


ha a tárcád simán kiesett a zsebedből valahol, akkor nincs esélyed

2013. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

abban reménykedek hogy csak én raktam el valahová,előtte a táskám végig zárva volt úgyhogy nem tudtak belenyúlni,meg végig fogtam,itthon meg sem néztem,csak este akartam elővenni,de aznap már vettem ki dolgokat a táskámból

ha tényleg csak én raktam el akkor hogy segíthet?

2013. márc. 27. 14:35
 3/10 anonim ***** válasza:

ha nem vagy agykontrollos akkor is van esélyed:

nyugodt körülmények (de tényleg nyugodt) ... leülsz, becsukod a szemed ... kikapcsolsz az agyadban mindent, tehát megpróbálsz eljutni addig a pillanatig amikor utoljára láttad a tárcád ... aztán onnantól elindulsz előre az időben, minden apró részletet felidézve (hülye utas szemben veled, a reklámtábla ami mellett elmentél, szagok, stb) és haladsz előre mostanáig, illetve addig amíg rá nem jössz hol a tárca ... más megoldás nincs

2013. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi,remélem menni fog

meditációs zenét hallgassak közben(hátha könnyebb lenne ellazulni),vagy ne?

am tényleg nem vagyok valami jártas az agykontrollban csak olvastam hogy állítólag erre is jó

2013. márc. 27. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
ne hallgass zenét, ki kell kapcsolnod a világot magad körül
2013. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"meditációs zenét hallgassak közben"


A segíteni fog!

2013. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne halass közben zenét!

többször ismételd meg! és meglesz!:))

2013. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,kipróbáltam,el is jutottam odáig amikor utoljára láttam,tovább üresség,de így tudtam hogy merre is kéne indulni,félnapos utánajárás után meg lett,igaz pénz nélkül,de legalább a papírjaimat nem kell újracsináltatnom
2013. márc. 28. 15:48
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 az is eredmény
2013. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mustafa33 ***** válasza:
csak az ágykontroll, feltéve ha az a tárgy ott is veled volt.
2013. márc. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!