Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal le lehet győzni...

Agykontrollal le lehet győzni a pánikbetegséget, állandósult szorongást?

Figyelt kérdés

Jártam már pszichiáternél, aki gyógyszerrel próbált kezelni, de nagyon sok mellékhatása volt, így nem szedtem tovább.

Ezután következett a pszichológus, de a mély beszélgetések sem segítettek, csak ideig-óráig.

Kineziológiai oldáson is voltam, de annak a hatása is csak fél évig tartott, utána visszajöttek a problémák.


Már végső elkeseredésemben nem tudom hová/kihez/mihez forduljak. Szerintetek az agykontrollal ez legyőzhető lenne? Ha igen, akkor milyen irányba induljak el? Tudnátok ajánlani konkrét könyveket, internetes cikkeket, videókat, hanganyagot vagy bármit?



2013. márc. 30. 20:23
1 2
 11/13 anonim válasza:

Az Agykontroll pontosan a Te esetedben lenne tökéletes választás, mivel lefekvés után tudnád alkalmazni, pl. az Alapgyakorlatot: http://www.youtube.com/watch?v=c9JtaSCIdLs

Segítene a lelazításban és pulzusod helyett a relaxációra figyelnél :) , ami sokkal hasznosabb. :)

Ne higgy annak, aki azt írta, hogy az Agykontrollal még árthatsz is, ez nem igaz. Az Agykontroll sosem káros, hiszen mi káros lehet abban, hogy az ember egy relaxációs gyakorlat után nyugodtabbá, kiegyensúlyozottabbá válik?

Sok sikert kívánok!

2013. aug. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
agykontrollal jöttem ki a pánikbetegségből , saját tapasztalat, müködik, viszont időnként meditálni érdemes,ismételni, a rendszeres meditáció a legjobb, bátran vágj bele,borzasztó félelmeim voltak és az agykontroll tudott segiteni csak,3 meditáció után már jól voltam, előtte olvasd el a könyvet mindenképpen, meg a sikertörténeteket is !
2018. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolso! Milyen technikát alkalmaztal, hogy 3 meditáció utan segített? Nekem os felelmeim vannak, gyakran. 1 hónapja végeztem agykontrollt, azóta naponta 2x meditalok, gyógyítom magam a laboromban de semmi. Annyi, hogy többször szorongok de enyhébb a félelem. Az oktató azt mondta a tanfolyamon, hogy 1 hét alatt megszűnhet de nem mentem semmire 1 hónap alatt.
2018. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!