Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem megy?

Miért nem megy?

Figyelt kérdés

Már párszor előfordult, hogy valamihez nagyon pesszimistán által hozzám, nem is sikerült párszor, de arra azt követő pár alkalomra, ami ezután jött, félretettem minden negatívat, nem is igyekeztem semmire sem gondolni, csak a jelmondatra. "Sikerül, sikerül!"

Mégsem jött össze!


Szerinted létezik a vonzás törvénye? Negatív és pozitív tapasztalatokat egyaránt szeretnék hallani olyanoktól AKIK MÁR PRÓBÁLTÁK.

Baj lehet, hogy alapból pesszimista vagyok és csak erre a kis időre vagyok képes félredobni? Mit tegyek, hogyan vonzzak be egy olyat, hogy elengedjenek az ország másik végére a nyáron a barátaimhoz?(még nem voltam náluk, máshol találkoztunk), és bevonzzam azt, akit szeretek?


Vagy talán nem is létezik? Én már kezdem azt gondolni, csak ugye akarom, hogy létezzen, mert annyira tudna segíteni. :)


2013. ápr. 1. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

valószínűleg azért nem megy mert csak kis időre állsz le a pesszimizmussal

én az elején nem hittem benne,mindig ott volt hogy megpróbálom,de nem lesz sok eredmény,de aztán nem problémáztam,ahogy hinni kezdtem benne hogy tényleg én irányítom hogy mit vonzzak be az életembe elkezdett működni a bevonzás

2013. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

amúgy ennél a kérdésnél olvashatsz értelmes válaszokat amik talán segítenek

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__4183677..

2013. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Meg fogom nézni^^
2013. ápr. 1. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg hetente a Titok filmet, olvass pozitív irodalmat nap mint nap. Pár éve én voltam a legpesszimistább ember a Földön (najó, ez talán túlzás :P),de idővel át tudtam magam trenírozni egészségesebb gondolkodásra. A lényeg,hogy minden nap legalább 1%-ot fejlődj, tanulj. Olvass agykontroll kiadványokat, Dale Carnegie, Anthony Robbins, Brian Tracy és egyéb jó könyveket. :)
2013. ápr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megteszem, mert ez így már nem állapot.^^
2013. ápr. 2. 00:41
 6/7 anonim válasza:
Lehet, hogy ennél egy kicsit azért több kell..
2013. ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csak a Titok című filmet nézd meg,ha jobban utána jársz a dolgoknak akkor megismered a rezgést törvényét is,meglátod hogy kevésbé ezoterikus a vonzás törvényi mint gondolod,amikor megértettem hogy ez mögött tényleges tudományos dolgok is vannak segítette a vonzást,mivel kézzelfogható dolog is bizonyította hogy tényleg létezik,és tudományos körökben is vizsgálják.
2013. ápr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!