Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet hosszabb távon...

Hogyan lehet hosszabb távon folyamatosan alkalmazni a Titkot, a vonzás törvényét?

Figyelt kérdés

Van valami módszer arra hogy sose adja fel az ember, és mindig higgyen abban hogy megkapja azt amit akar?

Ti hogyan alkalmazzátok? Miket sikerült már bevonzanotok?

A sikertörténetek és a jó tanácsok zöldkezecskéket kapnak! ;)


2013. ápr. 2. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:

az már régen rossz ha te vmit vonzani akarsz és arra hónapokat kell várni

ha igazán jól csinálja vki akkor elég gyorsan meg kell jelenni e a dolognak az életben, különben csak fölösleges időpazarlás az egész

mikor vki azt mondja h évekig csinálta és semmi, ott bizony vmi nem volt rendjén...

2013. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tényleg rossz hogyha sokáig tart a bevonzás,akkor valamit tényleg rosszul csinálsz,én is jártam már így:van valami amit hónapok óta próbálok bevonzani,hiába vannak előrelépések nem igazán akar sikerülni,de rájöttem hogy érzelmileg nem voltam összhangban magammal,ezért nem sikerült eddig

nekem sikerült már találkozásokat bevonzani,olyan eseményeket amikre nem igazán volt esély

amit az elején leírtam hogy hónapok óta próbálok bevonzani valamit hétvégén lett volna rá esély hogy végre bekövetkezzen,de elbizonytalanodtam hogy mi van ha még nem állok rá készen,vagy még nem lennék hozzá "elég jó",ahogy ezt végiggondoltam hirtelen mindenki lemondta a találkozót,hogy mégse jön össze,vagy úgy érezték hogy jobb lenne elhalasztani,pedig ez kellett volna ahhoz hogy elérjem amit szeretnék

legyél érzelmileg rendben,döntsd el hogy tényleg szeretnéd-e azt amit beakarsz vonzani,azt hogy készen állsz-e rá,és ha ezeket tisztázod magadban akkor kezd el bevonzani,csak akkor nem teljesül hamar ha nem vagy biztos magadban

2013. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A bevonzások hamar összejönnek, úgy értettem hogy a pozitív "lelki állapotot" hogyan lehetne hosszabb távon fenttartani. Mert így mindig leállok egy idő után a Titokkal és akkor jön a sok rossz.
2013. ápr. 2. 17:37
 4/9 anonim ***** válasza:
hát erre nincs sok tanács,csak annyi hogy mindig csinálj olyat amitől boldog vagy,így minden könnyebb lesz
2013. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olvass minden nap pozitív irodalmat!!! Legjobb dolog amit önfejlesztésed érdekében tehetsz!
2013. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg kell ismerned a Titkot teljesen... a Taszítás a Titok másik fele... erről mélyen hallgatnak... pedig nem kellene.
2013. ápr. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Titok valójában a Vonzás-Taszítás törvénye és ismerete.
2013. ápr. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ott vannak a pozitív gondolkodásról szóló könyvek a szobámban a polcomon, és ha elmenne a motivációm, csak felcsapom az egyiket, ott ahol jön, és beleolvasgatok amíg jól esik. Gyakran, pont jó helyen nyílik ki :).
2013. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Először én a legegyszerűbb dologgal kezdtem a parkolóhely keresés, előre kigondolom, hogy hol fogok megállni és még a legforgalmasabb időpontokban is kapok ott helyet, érdekes de működik én azóta ezt használom!Természetesen ez a kezdet volt, hogy vajon működik-e és igen!
2014. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!