Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Olyan a világ, mint amilyennek...

Olyan a világ, mint amilyennek látom, vagy amilyennek látom olyan a világ? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Konkrétan úgy tudom leírni,hogy mi a kérdésem,h bemutatom a példámon keresztül.

Volt egy kis időszak az életemben amikor is elkezdtem liberálisan gondolkodni.Pont össze barátkoztam egy gyerekkori barátnőmmel(véletlenül alakult így) akiről kiderült,h ő is hasonlóan gondolkodik,mint én(amin csodálkoztam.)Aztán kiderült,h egy elég konzervatív ismerősöm tőlem teljesen függetlenül szintén liberálisabban gondolkodik.AZtán tudatosan össze barátkoztam egy szintén gyerekkori bnőmmel és ő is úgy gondolkodott,mint én.Ezzel egy időben egy másik ismerősről is kiderült,h hasonlóan gondolkodik...A második gyerekkori bnőmmel való tali amúgy érdekes is , mert nagyon szerettem volna őt újra látni évekig hiányzott(sokat gondoltam rá) és utána rá írtam és kb.2-3 levél váltás után taliztunk.Éreztem és tudtam,h látni fogom még és nagyon szerettem vna ezt.De simán lehetett volna,h elköltözik vidékre és ez meghíusul.Nagyon durva olyan,mintha bevonzottam vna(am nem foglalkozok ezotériával csak ez a vonzás törvénye érdekel/s…

Aztán eljött az életemben egy kicsit zavaros időszak a barátok lekoptak.Én elbizonytanodtam némely dologban.A konzervatív ismerősöm a zavaros időszakommal egyezzően ismét konezervatív lett,a legelső barátnőm pedig bizonyos dolgokban elkezdett másképp gondolkodni.Aztán megdöbbenésermre elkezdtem olyan emberekkel találkozni az azt megelőző időszakkal ellentétben akik másképp gondolkodnak mint én.Tudom erre lehet azt mondani,h ez azért van,mert egy ideig egy dologra figyelek és azt vonzom be,de nem hiszem akk is kéne olyanokkal találkoznom akik másképp gondolkodnak… Ez miért van??

Még egy példa:Sikeres szerettem volna lenni ez nagyon foglalkoztatott.Aztán csodák csodájára jött egy új lány az osztályba aki sikeres volt olyanná szerettem volna válni,mint ő csodák csodájára pont mögém ült le és velem kezdett barátkozni majd engem kezdett szekálni..

Utolsó példa:Depis időszakomban össze barátkoztam egy lánnyal aki szintén depis ezen kívül sok mindenben hasonlítottunk egymásra.Majd pont amikor kezdtem kijönni a depiből és kezdtem vidámabb lenni azzal együtt ő is kezdett…Nem gondolom h azért,mert én kijöttem az akkora nagy hatással lett volna rá.Most nemrég taliztunk kiderült,h neki sincs párja és szeretne és ő is kezdi feladni a reményt,h már nm lesz…

Számomra ezek a dolgok megmagyarázhatatlanul furák…Miért van ez??



2013. márc. 17. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
gart, felnőttel ! Ilyeneken gondolkoznak a nagyok.
2013. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
2x is elkezdtem olvasni de túl hosszú sorry, egyébként a világ olyan amilyennek te látod és minden egyes embebe akivel találkozol van valami tulajdonság belőled az emberek tükrök
2013. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
háát sajnálom,ha hosszú rövidebbre nem sikerült...
2013. márc. 17. 22:03
 4/13 A kérdező kommentje:
első válaszoló:Bár gondolom volt benne egy kis cinizmus is,de az is érdekes amit írtál ugyanis nem szeretnék felnőtt lenni és pont egy kis ideje érzem azt h mégis felnőttem... :O
2013. márc. 17. 22:05
 5/13 anonim ***** válasza:
2013. márc. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Előző, te mindet elhiszel, amit ez a David Icke mond?


Mondok egy ellenpéldát. Aki kismanókat lát maga mellett és azzal beszélget, abból se tudják kihipnotizálni, csak megy a diliházba.

2013. márc. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Antimod ***** válasza:

Minden ember hatással van a másikra. SOKKAL nagyobb hatással, mint azt bárki valaha is gondolná.

Emellett a történetedben vannak érdekes "véletlenek" is.

2013. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én nem hiszek a véletlenekben...
2013. márc. 18. 15:41
 9/13 anonim ***** válasza:

A meggyőzödésed és a gondolataid és érzéseid határozzák meg az életed. És hasonló gondolkodású embereket fogsz vonzani.


Vagyis te teremted a saját valóságodat. Legyen az gondolkodás, anyagi dolgok, mentális dolgok mindent.


Ez mindegy egyénél igaz saját magára.

2013. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 6


Én nem HISZEK, mert a hit a legnagyobb csapda a világon.

2013. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!