Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha azt gondolom, és úgy élek,...

Ha azt gondolom, és úgy élek, mintha már a enyém lenne a kiszemelt férfi, akkor úgy is lesz hamarosan a vonzás törvénye szerint?

Figyelt kérdés
De konkrétan hogyan éljem bele magam ebbe az érzésbe, ha csak ritkán beszélünk, nincs még baráti viszony se köztünk? És a közös képes módszer tényleg segíthet ebben, ha kiteszem egy sokszor látott helyre itthon? (Összevágott kép mintha már egy pár lennénk.)
2013. máj. 6. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha érdeklődne irántad, akkor már jelzett volna, ha ő nem akar tőled semmit, akkor kirakhatod közös képpel az egész szobádat, akkor sem lesz belőle semmi.
2013. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért ez durván beteges, ha ezt megtudnám a pasi helyében, igen messzirõl elkerülnélek egész életedben...
2013. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Kezeltesd magad.
2013. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Aki nem hisz benne mégis minek ír?
2013. máj. 6. 16:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Tegye fel a kezét, aki hisz az önámításban! :)
2013. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egyik osztálytársam csinálta ezt

egy ideig dilisnek néztem,minden nap írt egy levelet az elképzelt pasinak mintha a napjuk dumálta volna meg vele,meg hogy milyen jó volt,mintha megtörtént volna

össze is jött a sráccal,bár nem nagyon értem hogy miért mert pár hét után rájött hogy nem ő az igazi és azóta új pasija van,de gondolom lehet valami alapja mert a srác régen nem is figyelt rá,meg nem valami szépség a csaj és nem is túl kedves,szóval a gyereknek nem kellett volna

2013. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyant aki hisz, nem találsz ezen az oldalon.
2013. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak bele ne fásulj mert előbb utóbb megelégeli az álmodozást az ember szerintem. Vagy te nem ebbe a körbe tartozol? Akkor nem szóltam.
2013. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmikép nem történik meg, mert ő egy különálló ember és te is. Neki is van akaratja nem csak neked. Inkább egészség vagy dolgok megvásárlása, akár szerencse. Ilyet be tudsz vonzani
2013. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek a vonzás törvényében, de ez így kicsit sántít. Ajánlom Keith Ellis - Csodalámpa c. könyvét.


Amit tennék a helyedben (a könyv elolvasása mellett):

Programozd vonzó, egészséges önbizalommal teli kisugárzásod. Programozd magad általánosságban vonzónak, olyan nőnek, aki után folyton érdeklődnek a pasik.

Küldj neki szubjektív üzenetet, hogy kezdeményezzen ha bejössz neki. Vagy akár kezdeményezhetsz Te is, ha ügyesen csinálod a végén még úgy hiszi el, hogy ő szedett fel téged.

Ha meg ez a pasi nem jön össze, ne aggódj. Valószínűleg nem véletlen, hogy így alakult, találsz olyat akivel több a közös téma, közös érdeklődési terület. Van még egy csomó pasi (egy, kettő, esetleg három... milliárd), biztos bevonzod azt akit igazán megérdemelsz! :)

2013. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!