Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet fekve meditálni? (pl....

Lehet fekve meditálni? (pl. alvás előtt)

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 23:34
 1/8 Diavolino44 ***** válasza:
93%
fekve meditáció általában alvással végződik.. :(
2013. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tényleg alvással végződik,úgyhogy nem nagyon ajánlott:S

én még a szubjektív üzenetküldéssel szoktam megszívni mert mire eljutnék odáig annyira bekómázok hogy elfejetem hogy mit szeretnék és már alszok is

2013. máj. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A meditáció lényeges része a kényelmes testhelyzet. Próbálkozz, egy idő után kitapasztalod, hogy neked mi a legjobb.
2013. máj. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2013. máj. 29. 05:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, az a lényeg, hogy kényelmes legyen számodra. Ellenben a lélegzés elég fura is lehet fekve, majd meglátod. :D Számomra nem megfelelő a fekvő helyzet, egyrészt amikor a feszültség oldódik ki a testedből elég ijjesztő lehet fekve... De próbálkozz, ez a kulcsa, hamar megtalálod a magadnak megfelelő pozitúrát
2013. máj. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért jó megismerni magad, elengedni a feszültséget, elérni a benső békét? Ez most komoly ?!?!?!
2013. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én fekve szoktam , csak azért mert alvás zavaros vagyok és nagyon nehezen tudok elaludni és csak felszínesen. Ha az a célod,hogy elaludj ,akkor nyugodtan, ha nem akkor inkább maradjon a lótusz / török ülés.
2013. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Meditálni nem lehet csak meditációs állapotban lenni. Azt pedig lehet bármilyen testhelyzetben és bármilyen cselkvés közben.


Persze minél durvábbak a körülmények annál nehezebb benne maradni.

2013. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!