Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ilyen élménye volt már valakinek?

Ilyen élménye volt már valakinek?

Figyelt kérdés
Saját meditációkat szoktam készíteni, képzelettréningeknek nevezem őket, olyasmi, mintha a fejemen belül tanulnék pl angolul, mozgásgyakorlatokat stb. Tegnap éjjel is kb. a harmadik ilyen "képzelettréningnél" jártam, amikor egy érdekes érzésem támadt. Olyasmi volt, mintha a homlokomnál összegyűlt volna valami anyag, és belülről nyomakodna kifelé. Ténylegesen éreztem a nyomást is, de nem volt fájdalmas egyáltalán. Pár percig figyeltem erre az érzésre, aztán hirtelen feloldódott és utána egy nagyon erős megkönnyebbülés érzésem támadt. Bár gondolom kissé "elvontan" hangzik, alapvetően teljesen reális szemléletű vagyok, és a meditációt egészségmegőrzésre valamint memorizálásra használom, csak ez kissé váratlanul ért. Tudja valaki, hogy mi lehetett?

2013. jún. 18. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez velem is megesett a múltkor, csak én éppenséggel simán a "semmi sem vagyok" technikám alkalmaztam. :D
2013. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de érdekes. ENGEM IS ÉRDEKEL! VÁLASZOKAT SÜRGŐS! :D
2013. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként a kevésbé elrugaszkodott elméletem az, hogy a testedben lévő feszültség és stressz oldódott ki.

Az elrugaszkodottabb pedig az, hogy éppen az asztrál tested akart volna kimászni :D

2013. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire fér bele a reális szemléletedbe, de szerintem a harmadik szemed ( homlok csakrád ) lehetett az.Talán nyílik kifele, az ilyen gyakorlatok, amik vizualizációkat tartalmaznak, fejlesztik :).Én is szoktam ezt érezni csak én 1 határozott ponton érzem ezt kívülről befelé és nekem fájni is szokott elég durván, hogyha tovább folytatom a vizualizációt, de hogyha egy gyors szünetet beiktatok ( elég 2-3 mp ) és utána folytatom, akkor elmúlik és kezdődik előről az érzés. ( Nekem folyamatosan,fokozatosan erősödik egy nyomás érzés, ami a csúcspontjánál már elviselhetetlen,kellemetlen és fáj is, de nem vészesen. )
2013. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!